Drukuj

Zoptymalizowana funkcjonalność i żywotność monitorów wielkoformatowych.

W obecnym niestabilnym otoczeniu biznesowym firmy nieustannie poszukują sposobów na to, aby „robić więcej za mniej” oraz starają się zwiększać funkcjonalność sprzętu po jak najniższych kosztach. Akcesoria marki Samsung mogą rozszerzyć funkcjonalność monitorów wielkoformatowych użytkowanych w firmie, eliminując potrzebę zakupu nowych monitorów.

Przekształć monitory wielkoformatowe w swojej firmie w interaktywne ekrany dotykowe.

Nakładka dotykowa przekształca standardowy monitor wielkoformatowy w monitor z ekranem dotykowym, zapewniając więcej możliwości interakcji z urządzeniem. Specjalna technologia zastosowana w przedniej części panelu sprawia, że pisanie na ekranie przypomina pisanie na tradycyjnej tablicy.

Zwiększ wartość monitora wielkoformatowego za sprawą szybkiego montażu nakładki.

Nakładki firmy Samsung zostały stworzone z myślą o szybkim i prostym montażu. Proces montażu umożliwia rozszerzenie funkcjonalności monitorów wielkoformatowych w ciągu kilku minut, co jest doskonałym wynikiem w porównaniu z konkurencyjnymi produktami typu „wszystko w jednym”, które wymagają podjęcia dodatkowych kroków. Nakładki firmy Samsung są lżejsze, cieńsze i tańsze niż większość monitorów wielkoformatowych z ekranem dotykowym i szybą ochronną.

Istnieją nakładki wszelakich rozmiarów i do całej gamy monitorów, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia odpowiedniej wersji.

Strona Producenta

www.samsung.com

Dokumentacja Techniczna