Drukuj
Tubowy projektor dźwięku, szary (G)

MPH31-G to tubowy monitor głośnikowy przeznaczony zarówno do instalacji 100V jak i niskoimpedancyjnych. Najczęściej jest używany w miejscach o wysokim poziomie hałasu w tle, gdzie potrzebna jest kierunkowa reprodukcja dźwięku. Jest pierwszym wyborem do nagłośnienia hal produkcyjnych i magazynów. Wszędzie tam możemy być pewni, że każdy usłyszy nadawany komunikat głośno i wyraźnie.

MPH31-G został specjalnie zaprojektowany do nadawania muzyki tła na zewnątrz pomieszczeń, ale sprawdzi się także w każdym innym miejscu, gdzie potrzebna jest solidna, mocna obudowa i odporność na warunki zewnętrzne (IP54).  Ten tubowy projektor głośnikowy wyposażony jest w wysokiej klasy transformator 100V, który umożliwia skorzystanie z kilku odczepów mocy: 30-15-7.5 oraz 4 W poprzez ustawienie łatwo dostępnego przełącznika z tyłu obudowy.

Jeżeli potrzebny jest zestaw głośnikowy o naturalnym, zbalansowanym brzmieniu, zarówno przy odtwarzaniu muzyki jak i nadawaniu komunikatów głosowych, MPH31-G jest niewątpliwie właściwym wyborem, który sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Instalatorzy z pewnością docenią fakt, że do podłączenia okablowania nie będą musieli otwierać obudowy, aby podłączyć kable, co skraca czas instalacji. Jest to kolejne potwierdzenie instalacyjnego rodowodu urządzeń Apart Audio.

Standardowym kolorem wykonania jest szary.  Dostępne jest także opcjonalne malowanie MPH31-G w dowolnym kolorze z palety RAL, przy zamówieniu min. 12 szt. (opcja PAINTMP).

 

  • Typ przetwornika: szerokopasmowy
  • Wielkość przetwornika średnio-niskotonowego: 5.25”
  • Odczepy transformatora dla linii 100V: 30-15-7.5-4(W)
  • Impedancja: 8 ohm
  • Moc dynamiczna w instalacji niskoprądowej: 30 (W)

 

 

PartnerWartość
Wysokość170 mm
Głębokość244 mm
Szerokość226 mm
Średnica przetwornika nisko-średniotonowego5,25 cali
System montażowyUchwyt typu „U”
Odczepy transformatora w instalacji 100 volt30-15-7.5-4 W
Główny materiał konstrukcyjny obudowyTworzywo ABS
Max SPL @ 1m107 dB
Impedancja8 Ω
SPL 1W/1m92 dB
Pasmo przenoszenia120 – 15.000 Hz
Zastosowanie w instalacjach niskoprądowychTak
Kąt rozpraszania przy 1.000 Hz – w poziomie180°
Wartość wskaźnika IP54
Typ przetwornikaSzerokopasmowy
Zastosowanie w instalacjach 100 voltTak
Masa2,0 kg
Materiał membrany wooferaPapier powlekany
KolorSzary (G)

Strona Producenta

www.apart-audio.com