Drukuj
Tubowy projektor dźwięku, szary (G)

MPH31-G to tubowy monitor głośnikowy przeznaczony zarówno do instalacji 100V jak i niskoimpedancyjnych. Najczęściej jest używany w miejscach o wysokim poziomie hałasu w tle, gdzie potrzebna jest kierunkowa reprodukcja dźwięku. Jest pierwszym wyborem do nagłośnienia hal produkcyjnych i magazynów. Wszędzie tam możemy być pewni, że każdy usłyszy nadawany komunikat głośno i wyraźnie.

MPH31-G został specjalnie zaprojektowany do nadawania muzyki tła na zewnątrz pomieszczeń, ale sprawdzi się także w każdym innym miejscu, gdzie potrzebna jest solidna, mocna obudowa i odporność na warunki zewnętrzne (IP54).  Ten tubowy projektor głośnikowy wyposażony jest w wysokiej klasy transformator 100V, który umożliwia skorzystanie z kilku odczepów mocy: 30-15-7.5 oraz 4 W poprzez ustawienie łatwo dostępnego przełącznika z tyłu obudowy.

Jeżeli potrzebny jest zestaw głośnikowy o naturalnym, zbalansowanym brzmieniu, zarówno przy odtwarzaniu muzyki jak i nadawaniu komunikatów głosowych, MPH31-G jest niewątpliwie właściwym wyborem, który sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Instalatorzy z pewnością docenią fakt, że do podłączenia okablowania nie będą musieli otwierać obudowy, aby podłączyć kable, co skraca czas instalacji. Jest to kolejne potwierdzenie instalacyjnego rodowodu urządzeń Apart Audio.

Standardowym kolorem wykonania jest szary.  Dostępne jest także opcjonalne malowanie MPH31-G w dowolnym kolorze z palety RAL, przy zamówieniu min. 12 szt. (opcja PAINTMP).

 

  • Typ przetwornika: szerokopasmowy
  • Wielkość przetwornika średnio-niskotonowego: 5.25”
  • Odczepy transformatora dla linii 100V: 30-15-7.5-4(W)
  • Impedancja: 8 ohm
  • Moc dynamiczna w instalacji niskoprądowej: 30 (W)

 

 

Partner Wartość
Wysokość 170 mm
Głębokość 244 mm
Szerokość 226 mm
Średnica przetwornika nisko-średniotonowego 5,25 cali
System montażowy Uchwyt typu „U”
Odczepy transformatora w instalacji 100 volt 30-15-7.5-4 W
Główny materiał konstrukcyjny obudowy Tworzywo ABS
Max SPL @ 1m 107 dB
Impedancja 8 Ω
SPL 1W/1m 92 dB
Pasmo przenoszenia 120 – 15.000 Hz
Zastosowanie w instalacjach niskoprądowych Tak
Kąt rozpraszania przy 1.000 Hz – w poziomie 180°
Wartość wskaźnika IP 54
Typ przetwornika Szerokopasmowy
Zastosowanie w instalacjach 100 volt Tak
Masa 2,0 kg
Materiał membrany woofera Papier powlekany
Kolor Szary (G)

Strona Producenta

www.apart-audio.com