Drukuj

EB-1430WI

Nowy projektor o ultrakrótkim rzucie firmy Epson to interaktywne urządzenie do sal konferencyjnych. Jest niezwykle użyteczny dzięki możliwości obsługi dotykowej i przy użyciu dwóch piór, jasności na poziomie 3300 lumenów i rozdzielczości WXGA, która jest zgodna z rozdzielczością i współczynnikiem proporcji obrazu ekranu większości laptopów. Budowa projektora EB-1430Wi umożliwia ultrakrótki rzut, dzięki któremu można z bardzo małej odległości wyświetlać duże obrazy o zminimalizowanej ilości cieni i odbłysków.

Obraz wysokiej jakości
Technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i dobrze nasyconymi kolorami, odpowiednie natężenie światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym, oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż najlepsze produkty innych firm1. Wejście HDMI zapewnia czysty i wyraźny obraz. Ekran można powiększyć maksymalnie do 100 cali, dzięki temu wideokonferencje i prezentacje z różnych źródeł zmieszczą się na dzielonym ekranie bez konieczności zmniejszania obrazu.

Obsługa dotykowa i przy pomocy dwóch piór
Umożliwia dodawanie notatek bezpośrednio na ekranie za pomocą palców. Nowe interaktywne pióra firmy Epson reagują szybciej i są łatwiejsze w użyciu. Dzięki możliwości korzystania z różnych atrybutów pióra mogą być używane jednocześnie przez dwie osoby.

Projektor bezprzewodowy
Dzięki łączności bezprzewodowej z opcjonalnym adapterem można z łatwością przesyłać obraz z innych urządzeń za pomocą aplikacji iProjection2. Funkcja obsługi wielu lokalizacji umożliwia połączenie ze sobą nawet czterech systemów projekcyjnych działających w sieci równocześnie i zdalne nanoszenie notatek na ten sam obraz.

Lepsza kontrola i współpraca
Ten interaktywny system konferencyjny stanowi połączenie projektora o ultrakrótkim rzucie, interaktywnej tablicy i papierowego flipchartu w jednym wielofunkcyjnym zintegrowanym urządzeniu. Nowy tryb udostępniania tablicy pozwala uczestnikom spotkania dodawać adnotacje do treści na tablicy z różnych inteligentnych urządzeń bez konieczności instalowania specjalnych aplikacji.

KLUCZOWE CECHY

Obraz wysokiej jakości
Technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje obrazy wysokiej jakości
Obsługa dotykowa i przy pomocy dwóch piór
Umożliwia dodawanie notatek bezpośrednio na ekranie za pomocą palców
Stworzony dla biznesu
Można udostępniać treści z kilku urządzeń inteligentnych jednocześnie
Dzielenie ekranu
Można jednocześnie wyświetlać prezentacje i ekran wideokonferencji
Projektor bezprzewodowy
Dzięki łączności bezprzewodowej z opcjonalnym adapterem można łatwiej udostępniać treści

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła3001-5000
ZastosowanieUltra krótko ogniskowy UST
Rozdzielczość1280x800 WXGA 16:10

Strona Producenta

http://www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna