Drukuj
Projektor EB-1980WU

EB-1980WU to projektor biznesowy z wieloma opcjami łączności, który wyświetla w rozdzielczości WUXGA i cechuje się wysokim poziomem jasności 4400 lumenów. Technologia 3LCD opracowana przez firmę Epson gwarantuje wysokie natężenie światła białego i barwnego, co przekłada się na jasność obrazu i bardziej wyraziste kolory.

Wysoka jakość
Profesjonaliści mogą oglądać prezentacje o niespotykanej dotąd wyrazistości dzięki rozdzielczości WUXGA, oferowanej przez model EB-1980WU, która jest dopasowana do rozdzielczości i współczynnika proporcji obrazu większości laptopów. Wszystkie szczegóły są dokładnie widoczne, nawet w świetle dziennym, dzięki jasności 4400 lumenów.

Bardziej wyraziste kolory
Własna technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i dobrze nasyconymi kolorami, odpowiednie natężenie światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym, oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż najlepsze projektory innych firm1.

Łatwe konfigurowanie
Dzięki zawartym funkcjom asystenta ostrości, korekcji geometrii obrazu i dopasowania do ekranu konfiguracja jest prosta, a opcje elastycznej łączności zapewniają dwa porty HDMI i przewodowa sieć LAN.

Udostępnianie treści
Treści takie jak wideokonferencje i prezentacje z różnych źródeł, mogą być wyświetlane na dzielonym ekranie (podczas używania funkcji Split-screen). Oprogramowanie Multi-PC Projection obsługuje do 50 komputerów przeznaczonych do wspólnej pracy podczas dużych spotkań.

Wbudowane głośniki
Firma Epson dostrzega, że filmy są coraz częściej wykorzystywane w ramach prezentacji, zatem oprócz obrazu w wysokiej rozdzielczości, ten projektor biznesowy oferuje także wbudowane głośniki 16 W.

Kluczowe cechy

•Bardzo jasne obrazy:

Natężenie światła białego i barwnego: 4400 lumenów

•Wysoka jakość obrazu:

Żywe kolory dzięki technologii 3LCD

•Szeroka paleta złącz:

Dzięki wejściom HDMI i przewodowej sieci LAN

•Asystent ostrości:

Łatwy w użyciu obraz kontrolny

•Funkcja podziału ekranu (Split-screen):

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła3001-5000
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość1920x1200 Full HD 16:10

Strona Producenta

http://www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna