Drukuj
Projektor Epson EB-4650

EB-4650 to projektor instalacyjny XGA wyświetlający jasne, wyraźne obrazy i wyposażony w zaawansowane, a zarazem łatwe w obsłudze funkcje. System 3LCD firmy Epson i jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (5200 lumenów) sprawiają, że ważne prezentacje są wyświetlane w żywych i realistycznych kolorach, bez względu na warunki oświetleniowe.

Model EB-4650 odznacza się wysoką jakością obrazu w technologii HD i współczynnikiem kontrastu 5000:1. To gwarantuje najlepszą projekcję ważnych prezentacji.

Dzięki różnorodnym funkcjom ułatwiającym instalację, konfiguracja i obsługa projektora jest bardzo łatwa. Dzięki szerokiemu współczynnikowi powiększenia x2.0, korekcji geometrii obrazu, korekcji punktu i korekcji łuku projektor z łatwością można szybko ustawić w różnych pozycjach, tak aby obraz nie był rozmazany ani zniekształcony.

Do wejścia HDMI i portu wyświetlacza można podłączać różne urządzenia o wysokiej rozdzielczości, aby bez trudu wyświetlać obraz. Lampę i filtr da się łatwo wymienić — to sprawia, że konserwacja projektora jest prosta, a wyświetlane prezentacje są tak jasne i wyraźne, jak to tylko możliwe.

Dostępna podczas prezentacji funkcja dzielenia ekranu pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch różnych źródeł (jednym z nich może być drugi laptop lub wizualizer Epson USB), co zwiększa atrakcyjność prowadzonych prezentacji.

Kluczowe cechy

•Bardzo jasna projekcja:

Natężenie światła białego i barwnego 5200 lumenów

•Wysoka rozdzielczość:

Rozdzielczość XGA

•Najwyższa jakość obrazów:

Technologia 3LCD

•Bogata, głęboka czerń:

Współczynnik kontrastu 5000:1

•Dzielenie ekranu

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła5001-7000
ZastosowanieInstalacyjny
Rozdzielczość1024x768 XGA 4:3

Strona Producenta

http://www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna