Drukuj
Przeznaczony do sal konferencyjnych i wykładowych podstawowy projektor EB-5530U to wyjątkowa wydajność i wiele możliwości podłączeń w przystępnej cenie. To także 20 000 godzin żywotności lamp w trybie standardowym.

 

Wydajność 5500 lumenów w przystępnej cenie

Dostępny w atrakcyjnej cenie model EB-5530U zapewnia imponującą jasność 5500 lumenów oraz rozdzielczość WUXGA (wyższą niż HD), umożliwiając wyświetlanie wyrazistych i jasnych tekstów, obrazów i filmów nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Udoskonalone kolory i czystsza biel zapewnią niepowtarzalne prezentacje.

Wiele opcji podłączania

EB-5530U oferuje szeroki wachlarz opcji przyłączeniowych dzięki standardowi HDBaseT zapewniającemu proste połączenie przewodowe przy użyciu pojedynczego kabla, standardom Miracast/WiDi do natychmiastowej łączności bezprzewodowej za pośrednictwem tabletu lub smartfonu i dwóm gniazdom HDMI.

Niezawodne i trwałe

Model EB-5530U zaprojektowano w taki sposób, aby można było cieszyć się użytkowaniem jednej lampy w trybie standardowym do 5000 godzin bez konieczności konserwacji. Dzięki 3 lampom zamiennym oferowanym w zestawie czas ciągłej pracy można jeszcze wydłużyć.

Prosta i elastyczna instalacja

Szeroki zakres przesunięcia obiektywu w pionie i poziomie oraz większe możliwości powiększania i ustawiania ostrości obrazu ułatwiają instalację projektora EB-5530U, zapewniając możliwość wyboru pozycji i miejsca instalacji. Dzięki temu projektor ten świetnie nadaje się do różnego typu pomieszczeń.

Kluczowe cechy

  • Jasność 5500 lumenów: Wyraziste obrazy i jasne kolory, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach
  • Rozdzielczość WUXGA: Ostry i doskonale czytelny obraz HD
  • HDBaseT i Miracast: Wiele opcji połączenia przewodowo i bezprzewodowo
  • Nawet 10 000 godzin eksploatacji lampy w trybie ekonomicznym: Niezawodna i trwała wydajność gwarantuje niski całkowity koszt eksploatacji
  • 3 zamienne lampy: Oferowane w zestawie zamienne lampy pozwalają znacznie wydłużyć czas eksploatacji

Strona Producenta

www.epson.pl