Drukuj

Korzystając z tego projektora o jasności 3300 lumenów od wiodącego na świecie producenta projektorów1, stworzysz na potrzeby szkolne wysokiej jakości prezentacje z mniejszą ilością cieni. Projektor EB-585W wyświetla duże, panoramiczne obrazy z bardzo małej odległości dzięki możliwości niezwykle krótkiego rzutu.

Obraz wysokiej jakości

Technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i dobrze nasyconymi kolorami, odpowiednie natężenie światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym, oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż najlepsze projektory innych firm2. Rozdzielczość WXGA, zgodna z rozdzielczością i współczynnikiem proporcji obrazu ekranu większości laptopów, oraz wejście HDMI zapewniają czysty i wyraźny obraz.

Niezawodność

Wyświetlaj treści dłużej dzięki zwiększonej niezawodności i dłuższej żywotności lampy, która działa do 6000 godzin.

Lepsza kontrola i współpraca

Funkcja projekcji z kilku komputerów umożliwia nauczycielom oraz uczniom jednoczesne udostępnianie swoich materiałów. Dzięki funkcji moderatora nauczyciel zachowuje przy tym pełną kontrolę i możliwość wyświetlania treści ucznia w wybranym momencie ― to idealne rozwiązanie w przypadku wspólnego nauczania oraz w środowisku szkoleniowym.

Oszczędność czasu

Wystarczy podłączyć i włączyć projektor — nie jest wymagany czas nagrzewania, a znajdujący się w zestawie uchwyt umożliwia szybki montaż projektora na ścianie.

Projektor bezprzewodowy

Dzięki opcjonalnej funkcji łączności bezprzewodowej można z łatwością udostępniać treści z innych urządzeń za pomocą aplikacji iProjection3.

Kluczowe cechy

  • Obraz wysokiej jakości: Wysokiej jakości obrazy gwarantuje technologia 3LCD firmy Epson.
  • Niezawodność: Wyświetlaj treści dłużej dzięki dłuższej żywotności lampy, która działa do 6000 godzin
  • Oszczędność czasu: Wystarczy podłączyć i uruchomić — nie wymaga nagrzewania
  • Lepsza kontrola i współpraca: Udostępniaj jednocześnie treści
  • Opcjonalna łączność bezprzewodowa: Wyświetlaj z łatwością zawartość z innych urządzeń inteligentnych

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła3001-5000
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość1280x800 WXGA 16:10

Strona Producenta

www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna