Drukuj
Projektor EB-G6070W

Profesjonalny projektor instalacyjny EB-G6070W idealnie nadaje się do używania w środowiskach korporacyjnych, edukacyjnych, doskonały w zastosowaniach rentalowych i eventach oraz w branży reklamy cyfrowej. Technologia 3LCD firmy Epson oraz jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego sprawiają, że ważne prezentacje i kampanie reklamowe są wyświetlane w soczystych, mocnych kolorach, nawet przy świetle dziennym. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych funkcji projektor można ustawić nawet w nieprzystosowanych do tego miejscach.

Projektor EB-G6070W gwarantuje wspaniałą jakość obrazu i jak najlepsze wyświetlanie prezentacji. Projektor o jasności 5500 lumenów wyposażono w technologię Epson 3LCD i tryb wysokiej jasności, zapewniające bardziej rzeczywiste kolory i wyraźniejsze obrazy. Nowy, ulepszony obiektyw w standardzie pomaga zminimalizować odblask i poprawić ostrość.

Montaż i przygotowanie do pracy nie sprawiają żadnych trudności. Duży zakres przesunięcia ułatwia odpowiednie ustawienie projektora nawet w niestandardowych pozycjach bez zniekształcania czy rozmywania obrazu. Ponadto, dzięki obiektywowi z silnym zoomem i opcji ręcznej korekcji pionowej geometrii obrazu, projektor można z jeszcze większą łatwością ustawić w różnych pozycjach tak, by obraz nie był rozmazany ani zniekształcony. Projektor można obracać w pionie o 360 stopni, co pozwala wyświetlać obrazy bezpośrednio na suficie lub na podłodze1.

Projektor EB-G6070W wyposażono również w wiele innowacyjnych funkcji. Mieszanie krawędzi umożliwia wyświetlanie dużego panoramicznego obrazu przez grupę idealnie ze sobą współdziałających projektorów. Istnieje także możliwość wpięcia projektora do sieci HD-BaseT, zawierającej maksymalnie pięć różnych urządzeń, za pomocą kabla o długości do 100 m. Do wejścia HDMI można podłączać różne urządzenia o wysokiej rozdzielczości, aby bez trudu wyświetlać obrazy w wysokiej jakości.

Integracja z posiadanym sprzętem jest o tyle łatwa, że do tego modelu pasują także obiektywy Epson EB-G52.

Kluczowe cechy

•Bardzo duża jasność:

Równie wysoka moc światła białego i barwnego (5500 lumenów)

•Obraz wysokiej jakości:

technologia 3LCD, WCLO, ujednolicenie kolorów, ulepszony obiektyw w standardzie

•Elastyczna instalacja:

Szeroki zakres przesunięcia obiektywu i ręczna pionowa korekcja geometrii obrazu

•Łatwa konfiguracja:

Złącza HDBaseT i HDMI. Zgodność z obiektywami z serii EB-G52

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła5001-7000
ZastosowanieInstalacyjny
Rozdzielczość1280x800 WXGA 16:10

Strona Producenta

http://www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna