Drukuj
Projektor Epson EB-G6550WU

Profesjonalny projektor Full HD Epson EB-G6550WU doskonale sprawdza się w średnich i dużych salach konferencyjnych. Prezentacje biznesowe są wyświetlane w soczystych, mocnych kolorach — nawet przy świetle dziennym. Jest to zasługą technologii 3LCD firmy Epson, która pozwala na emitowanie światła białego i barwnego równie silnym strumieniem 5 200 lumenów, oraz rozdzielczości WUXGA.

Epson EB-G6550WU szczyci się pierwszorzędną jakością obrazu, która gwarantuje jak najlepszą projekcję ważnych prezentacji. Możliwość kalibracji barw RGB umożliwia idealne dopasowanie kolorów w każdej części wyświetlanego obrazu.

Nowatorskie funkcje ułatwiają pracę prezentera. Projektor można obracać w pionie o 360 stopni, a więc wyświetlany obraz może okrążać całe pomieszczenie.

Ponadto interpolacja klatek tworzy wrażenie bardziej płynnego ruchu, przez co nagrania wideo są ostrzejsze, a obrazy wyraźniejsze.

Projektor EB-G6550WU jest wyposażony w szereg funkcji, które ułatwiają jego konfigurowanie i obsługę. Na przykład wyrównanie pikseli pozwala łatwo i skutecznie uzyskać wyraźny obraz w poprawnym kształcie. Funkcja EdgeBlending umożliwia natomiast wyświetlanie dużego panoramicznego obrazu przez grupę idealnie ze sobą współdziałających projektorów. Dzięki centralnie umieszczonemu obiektywowi z silnym zoomem i ręcznej korekcji pionowej geometrii obrazu projektor można w różnych pozycjach z łatwością szybko nastawić tak, aby obraz nie był rozmazany ani zniekształcony.

Do wejścia HDMI można podłączać różne urządzenia o wysokiej rozdzielczości, aby bez trudu wyświetlać obraz Full HD.

Integracja jest również ułatwiona dlatego, że do tego modelu pasują także obiektywy Epson EB-G51.

Kluczowe cechy

•Bardzo duża jasność:

Natężenie światła białego i barwnego 5200 lumenów

•Wysoka rozdzielczość:

Rozdzielczość ekranu WUXGA

•Najwyższa jakość obrazów:

System 3LCD Full HD

•Wszechstronność:

Obracanie projekcji w pionie o 360°

•Łatwość obsługi:

Funkcje ułatwiające montaż

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła5001-7000
ZastosowanieInstalacyjny
Rozdzielczość1920x1200 Full HD 16:10

Strona Producenta

http://www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna