Drukuj

PROJEKTOR EPSON EB-L1075U

 

Niesamowita jakość obrazu
Ożyw duże imprezy dzięki przyciągającej uwagę projekcji laserowej, opierającej się na jasnych, wyrazistych i pełnych szczegółów obrazach. Jakość obrazu jest imponująca – z czystą bielą, wysokim kontrastem, żywymi szczegółami, wyrazistymi cieniami i głęboką czernią. Jest to możliwe dzięki technologii 3LCD, jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego (CLO), jasności 7000 lumenów, rozdzielczości WUXGA, optymalizacji 4K, laserowemu źródłu światła i rzeczywistemu współczynnikowi kontrastu 2000:1.
Swoboda instalacji
Niepozorna, czarna obudowa, czysty design i niski poziom hałasu wentylatorów czynią ten projektor uniwersalnym, pasującym do wielu lokalizacji: od atrakcji turystycznych po aule wykładowe, muzea i sale konferencyjne. Możliwość obrotu w zakresie 360 stopni i technologia kompensacji pochylenia sprawiają, że urządzenie można ustawiać w trudno dostępnych miejscach, a projekcja może odbywać się w dowolnym kierunku.
Możliwość stosowania obiektywów wymiennych firmy Epson
Model EB-L1075U jest dostępny bez dołączonego obiektywu, dzięki czemu można dobrać wymaganą optykę z szerokiej gamy obiektywów Epson. To elastyczne podejście nie ogranicza użytkownikowi możliwości wyboru, tylko pozwala mu na dobrać najbardziej odpowiedni obiektyw do każdej sytuacji. Dostępnych jest 12 wymiennych obiektywów firmy Epson, zapewniających projekcję od krótkiego do długiego rzutu. Przy wyborze obiektywu ELPLM08 osoby, które potrzebują kompletnego rozwiązania projekcyjnego, mogą otrzymać pakiet wielofunkcyjny.

Kluczowe cechy

  • Brak konieczności konserwacji: Pasuje niemal wszędzie. Swoboda projekcji w zakresie 360 stopni.
  • Obsługa obiektywów: Współpraca z szerokim wyborem obiektywów wymiennych firmy Epson
  • Udoskonalona konstrukcja: Prosta, kompaktowa i dyskretna konstrukcja. Wersja w kolorze czarnym.
  • Jakość obrazu: 7000 lumenów, optymalizacja 4K, CLO, 3LCD, natywny współczynnik kontrastu 2000:1
  • Pomoc techniczna: Gwarancja na 5 lat lub 20 000 godzin pracy

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła5001-7000
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość1920x1200 Full HD 16:10

Strona Producenta

www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna