Drukuj

PROJEKTOR EPSON EB-L12002Q

 

Projektor EB-L12002Q oferuje najwyższą rozdzielczość, a także funkcjonalność cenioną w rynkach instalacyjnym i rentalowym, taką jak wsteczna zgodność obiektywów czy wymienne karty wejściowe. Projektor jest uzupełnieniem oferty, ponieważ został on zaprojektowany z myślą o wydarzeniach, festiwalach, atrakcjach turystycznych, dużych salach konferencyjnych, wystawach i centrach handlowych, jak również do użytku w celach biznesowych i edukacyjnych.

Niezwykle szczegółowy obraz dzięki pierwszemu projektorowi firmy Epson z natywną rozdzielczością 4K, który doskonale współpracuje z istniejącymi obiektywami firmy Epson. Model EB-L12002Q jest wyposażony w matryce 4K opracowane, aby obsługiwać wyświetlanie obrazu 4K (3840 × 2160 pikseli) w przypadku projekcji o rozdzielczości większej niż UHD.

Projektor firmy Epson o najwyższej rozdzielczości

Projektor firmy Epson o najwyższej rozdzielczości Model EB-L12002Q to pierwszy w branży projektor 3LCD o jasności 12 000 lumenów i rzeczywistej rozdzielczości 4K¹. Jest on kompatybilny ze standardowymi obiektywami 4K firmy Epson, które są stosowane w projektorach EB-L20000U i serii EB-L1000.

Łatwa instalacja

Projektor jest na tyle lekki i kompaktowy, że z instalacją poradzi sobie 1 osoba. Model EB-L12002Q umożliwia montaż w zakresie 360 stopni i wyświetlanie obrazu pod dowolnym kątem, jak również w trybie pionowym. Może być używany w połączeniu z oprogramowaniem Epson Professional Projector Tool w celu konfigurowania instalacji składających się z wielu urządzeń i korzystania z zaawansowanych technik, takich jak łączenie krawędzi i mapowanie projekcji.

Niezawodność

Niezawodność Stalowa obudowa i szczelny układ optyczny chronią przed kurzem i dymem, dzięki czemu projektor nadaje się do pracy w najtrudniejszych warunkach i najbardziej wymagających konfiguracjach dla rynku rentalowego. Model EB-L12002Q można również bez obaw zainstalować w trudno dostępnych miejscach.

Kluczowe cechy

  • Jasne, szczegółowe i żywe obrazy: Pierwszy w branży projektor 3LCD o jasności 12 000 lumenów i rzeczywistej rozdzielczości 4K¹
  • Lekki i kompaktowy: Niewielkie, lekkie urządzenie, które można łatwo dołączyć do istniejących instalacji
  • Sprawdzona niezawodność: Gwarancja na 5 lat lub 20 000 godzin pracy
  • Łatwa instalacja: Do montażu i transportu wystarczy jedna osoba
  • Pyłoodporna konstrukcja: Obudowa z uszczelnionym układem optycznym gwarantuje wysoką trwałość

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła7001 i więcej
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość3840x2160 Ultra HD

Strona Producenta

www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna