Drukuj

PROJEKTOR EPSON EB-L20000U

 

Projektor EB-L20000U oferuje wysoką rozdzielczość (rzeczywistą WUXGA), a także funkcjonalność cenioną na rynkach instalacyjnym i rentalowym, taką jak wsteczna zgodność obiektywów czy wymienne karty wejściowe. Został zaprojektowany z myślą o spełnieniu zapotrzebowania rynkowego na projektor o jasności 20 000 lumenów oraz uzupełnienia istniejącej infrastruktury.

 

Wszechstronność
Projektor rozszerza ofertę Epson w zakresie wysokiej klasy sprzętu rentalowego. Jest przeznaczony do użytku na imprezach, festiwalach, atrakcjach turystycznych, targach, w dużych audytoriach i centrach handlowych, a także w biznesie i edukacji.
Prostota instalacji
Konstrukcja projektora, w tym kompaktowa obudowa, ułatwia instalację, a także pozwala wyświetlać obrazy pod dowolnym kątem, w tym także w pionie. Wbudowana kamera umożliwia zdalną diagnostykę i konfigurację, oraz może być używana w połączeniu z oprogramowaniem Professional Projector Tool firmy Epson do konfiguracji instalacji wielostanowiskowych. Użytkownik może także korzystać z zaawansowanych technologii, takich jak edge blending i mapowanie projekcji.

Kluczowe cechy

  • Niesamowita jasność: 20 000 lumenów
  • Rozdzielczość: Natywna rozdzielczość WUXGA
  • Zgodność: Oprogramowanie Epson Professional Projector Tool
  • Wbudowana kamera o wysokiej rozdzielczości: Do celów diagnostyki, konfiguracji, regulacji i automatycznego łączenia krawędzi
  • Trwałość i niezawodność: Uszczelniony moduł optyczny zabezpiecza urządzenie przed pyłem i dymem

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła7001 i więcej
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość1920x1200 Full HD 16:10

Strona Producenta

www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna