Drukuj

PROJEKTOR EPSON EB-L20002U

 

Projektor EB-L20002U został zaprojektowany z myślą o wydarzeniach, festiwalach, atrakcjach turystycznych, dużych salach konferencyjnych, wystawach i centrach handlowych, jak również do użytku w celach biznesowych i edukacyjnych.

Przyszłościowy projektor o jasności 20 000 lumenów

Umożliwia łatwą integrację z obecną infrastrukturą. Korzysta z tych samych obiektywów co projektory firmy Epson z popularnej serii EB-L1000, które obsługują rzeczywistą rozdzielczość 4K.

Prosta instalacja

Projektor jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu do jego montażu i transportu wystarczy jedna osoba. Model EB-L20002U umożliwia montaż w zakresie 360 stopni i wyświetlanie obrazu pod dowolnym kątem, jak również w trybie pionowym. Jest także wyposażony we wbudowaną kamerę, która pozwala na korzystanie z funkcji automatycznego łączenia krawędzi.

Sprawdzona niezawodność

Gwarancja na 5 lat lub 20 000 godzin pracy w połączeniu z funkcją samodzielnej ponownej kalibracji oznacza, że po zainstalowaniu tych projektorów można zapomnieć o czynnościach serwisowych. Wbudowana kamera umożliwia regulację i rozwiązywanie problemów w sposób zdalny.

 

Kluczowe cechy

  • Niesamowita jasność: 20 000 lumenów
  • Rozdzielczość: Natywna rozdzielczość WUXGA
  • Zgodność: Oprogramowanie Epson Professional Projector Tool
  • Wbudowana kamera o wysokiej rozdzielczości: Do celów diagnostyki, konfiguracji, regulacji i automatycznego łączenia krawędzi
  • Trwałość i niezawodność: Uszczelniony moduł optyczny zabezpiecza urządzenie przed pyłem i dymem

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła7001 i więcej
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość1920x1200 Full HD 16:10

Strona Producenta

www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna