Drukuj

PROJEKTOR EPSON EB-L30000U

 

Wciągające doświadczenia
Projektor instalacyjny Pro AV EB-L30000U został opracowany z myślą o żywych projekcjach teatralnych lub filmowych oraz o miejscach charakteryzujących się jasnym światłem otoczenia, takich jak centra handlowe i galerie. Kompaktowa konstrukcja zdecydowanie ułatwia użytkownikom magazynowanie, obsługę i transport urządzenia.
Kompaktowa konstrukcja ułatwia użytkowanie
Imponujące projekcje często oznaczają konieczność zastosowania dużych i ciężkich projektorów, co z kolei może sprawiać trudności przy montażu, transporcie i przechowywaniu. Kompaktowa konstrukcja modelu EB-L30000U sprawia, że mieści się on w ciasnych przestrzeniach, a także jest łatwiejszy w transporcie, montażu i przechowywaniu.
Najjaśniejszy projektor marki Epson
Dzięki jasności 30 000 lumenów jest to najjaśniejszy projektor Pro AV w historii firmy Epson. Jego moc pozwala użytkownikom tworzyć przyciągające uwagę prezentacje i doświadczenia, które do reszty pochłoną widzów.
Swobodny dobór obiektywów wspomaga kreatywność
Projektor EB-L30000U jest oferowany bez obiektywów, dając użytkownikowi swobodę w ich doborze w zależności od projektu. Epson oferuje gamę obiektywów pozwalających uzyskać ostry obraz w wysokiej jakości, nawet z dużej odległości. Co więcej, do modelu EB-L30000U pasują wszystkie obiektywy z modelu EB-L25000U.
Kompleksowa ochrona w każdej sytuacji
Mechaniczna przysłona przydaje się szczególnie w przypadku wyświetlania tła w teatrach. W projektorze można natychmiast całkowicie odciąć źródło światła przy użyciu prostego przełącznika i włączyć je ponownie, gdy będzie znów potrzebne. Funkcja ta jest szczególnie ważna dla firm rentalowych oraz organizatorów wydarzeń, podczas których używane są urządzenia laserowe, ponieważ pozwala ona chronić obiektyw przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem lasera.

Kluczowe cechy

  • Najjaśniejszy projektor firmy Epson: Dzięki jasności 30 000 lumenów jest to najjaśniejszy projektor Pro AV w historii firmy Epson.
  • Kompaktowa budowa: Łatwy transport, instalacja i magazynowanie
  • Elastyczność w kwestii doboru obiektywu: Użytkownicy mogą wybrać najodpowiedniejszy obiektyw do każdego projektu
  • Technologia optymalizacji 4K: Technologia optymalizacji 4K firmy Epson zapewnia ostry obraz w wysokiej rozdzielczości
  • Ulepszona ochrona: Mechaniczna przysłona chroni matrycę przed światłem lasera

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła7001 i więcej
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość1920x1200 Full HD 16:10

Strona Producenta

www.epson

Dokumentacja Techniczna