Drukuj
Projektor EB-Z11005

Czarny model EB-Z11005 to imponujący i wszechstronny projektor instalacyjny idealny na duże imprezy, wypożyczenia, który wyświetla obrazy o jasności 11 000 lumenów i w rozdzielczości XGA. Projektor EB-Z11005 może wyświetlać obrazy w orientacji pionowej/portretowej (przy rozwiązaniach Digital Signage), ma elastyczny kąt instalacji, możliwość przesunięcia obiektywu (funkcja Lens Shift) i mnóstwo opcji kalibracyjnych oraz opcjonalną łączność Wi-Fi i HDBaseT.

Wyraźne obrazy dzięki technologii 3LCD
Dzięki jasności 11 000 lumenów, model EB-Z11005 to projektor o ultrawysokiej jasności i rozdzielczości XGA. Projektor wykorzystuje technologię 3LCD firmy Epson, co zapewnia wysoką jakość obrazu z żywymi i dobrze nasyconymi kolorami, odpowiednie natężenie światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym, oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż projektory konkurencji1.

Idealny na duże imprezy
Muzea, sale konferencyjne oraz środowiska korporacyjne mogą skorzystać z wyświetlanego przez projektor EB-Z11005 dużego obrazu idealnego do zrobienia ogromnego wrażenia.

Projekcja pionowa
Dzięki możliwości wyświetlania obrazów w orientacji pionowej projektor EB-Z11005 jest idealny do rozwiązań Digital Signage. Przedstawiamy całkowicie nowy sposób widzenia świata. Tryb pionowy jest także użyteczny wtedy, gdy impreza lub zdarzenie, takie jak pokaz mody, nie pozwalają na projekcję poziomą.

Łatwa konfiguracja
Oprócz elastycznego kąta instalacji i możliwości przesunięcia obiektywu (funkcja Lens Shift), projektor EB-Z11005 zawiera mnóstwo opcji kalibracyjnych, takich jak Edge Blending, wzorce testowe oraz funkcja Super Resolution firmy Epson.

Złącza
EB-Z11005 wyposażono w złącze HDBaseT, które zapewnia do pięciu połączeń w jednym. Dodatkową wszechstronność zapewnia opcjonalna łączność Wi-Fi.

Możliwość krótkiego rzutu
Doskonałe wiadomości dla sal konferencyjnych i wykładowych — nowy, ekskluzywny obiektyw LU02 o krótkim rzucie umożliwia ustawienie projektora bliżej ekranu.

Kluczowe cechy

•Wysoka jasność:

Bardzo wysoka jasność 11 000 lumenów

•Wszechstronność:

Wybór różnych kątów instalacji

•Technologia 3LCD:

Żywe kolory i jasne obrazy

•Złącza:

Interfejs komunikacyjny HDBaseT i opcjonalna łączność Wi-Fi

•Projekcja pionowa:

Kiedy pozioma nie jest odpowiednia

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła7001 i więcej
ZastosowanieInstalacyjny
Rozdzielczość1024x768 XGA 4:3

Strona Producenta

http://www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna