Drukuj
EB-Z9900W

Elastyczny model EB-Z9900W to imponujący i wszechstronny projektor instalacyjny. Ten biały model odznacza się jasnością 9200 lumenów i rozdzielczością WXGA. Projektor EB-Z9900W może wyświetlać obrazy w orientacji pionowej/portretowej (przy rozwiązaniach Digital Signage), ma elastyczny kąt instalacji, możliwość przesunięcia obiektywu (funkcja Lens Shift) i mnóstwo opcji kalibracyjnych oraz opcjonalną łączność Wi-Fi i HDBaseT.

Wyraźne obrazy dzięki technologii 3LCD
Dzięki jasności 9200 lumenów model EB-Z9900W to projektor o ultrawysokiej jasności i rozdzielczości WXGA. Projektor wykorzystuje technologię 3LCD firmy Epson, co zapewnia wysoką jakość obrazu z żywymi i dobrze nasyconymi kolorami, odpowiednie natężenie światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym, oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż projektory konkurencji1.

Idealny na duże imprezy
Muzea, sale konferencyjne oraz środowiska korporacyjne mogą skorzystać z wyświetlanego przez projektor EB-Z9900W dużego obrazu idealnego do zrobienia ogromnego wrażenia.

Projekcja pionowa
Dzięki możliwości wyświetlania obrazów w orientacji pionowej, projektor EB-Z9900W jest idealny do rozwiązań Digital Signage. Przedstawiamy całkowicie nowy sposób widzenia świata. Tryb pionowy jest także użyteczny wtedy, gdy impreza lub wydarzenie, takie jak pokaz mody, nie pozwalają na projekcję poziomą.

Łatwa konfiguracja
Oprócz elastycznego kąta instalacji i możliwości przesunięcia obiektywu (funkcja Lens Shift), projektor EB-Z9900W zawiera mnóstwo opcji kalibracyjnych, takich jak Edge Blending, wzorce testowe oraz funkcja Super Resolution firmy Epson.

Złącza
Projektor EB-Z9900W wyposażono w złącze HDBaseT, które zapewnia do pięciu połączeń w jednym. Dodatkową wszechstronność zapewnia opcjonalna łączność Wi-Fi.

Możliwość krótkiego rzutu
Doskonałe wiadomości dla sal konferencyjnych i wykładowych — nowy, ekskluzywny obiektyw LU02 o krótkim rzucie umożliwia ustawienie projektora bliżej ekranu.

Kluczowe cechy

•Wysoka jasność:

Jasność 9200 lumenów

•Wszechstronność:

Wybór różnych kątów instalacji

•Technologia 3LCD:

Żywe kolory i jasne obrazy

•Złącza:

Interfejs komunikacyjny HDBaseT i opcjonalna łączność Wi-Fi

•Projekcja pionowa:

Kiedy pozioma nie jest odpowiednia

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła7001 i więcej
ZastosowanieInstalacyjny
Rozdzielczość1280x800 WXGA 16:10

Strona Producenta

http://www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna