Drukuj

PROJEKTOR EPSON EH-LS300B

 

Inteligentny projektor laserowy

Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, wyposażono w system Android TV™ oraz system dźwięku YAMAHA.

 

Otwórz się na większe i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od firmy Epson ma elegancki wygląd, jest wyposażony w system Android TV oraz głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, by wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

Magia dużego ekranu

Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów i współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 projektor ten generuje realistyczny obraz i głębokie czernie. Technologia 3LCD zapewnia projektorom marki Epson trzy razy bardziej żywe kolory w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP³.

 

Kluczowe cechy

  • Inteligentny projektor laserowy Full HD: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na dużym ekranie w Twoim domu
  • Inteligentna rozrywka: Produkt z linii EpiqVision Ultra wyposażony w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA
  • Trwałe rozwiązanie: Ciesz się rozrywką nawet przez 10 lat²
  • Zaawansowany model w przystępnej cenie: Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z niewielkiej odległości
  • Wyjątkowo jasny obraz: Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła3001-5000
ZastosowanieDla Kina Domowego
Rozdzielczość1920x1080 (1080p) Full HD 16:9

Strona Producenta

www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna