Drukuj
Projektor EH-TW5210

Projektor 3LCD firmy Epson z obsługą funkcji 3D pozwala za niewielką cenę stworzyć prawdziwe kino w domu, oferujące żywe kolory i wysoki kontrast obrazu Full HD o współczynniku równym 30 000:1. Projektor dzięki możliwości pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu jest łatwy w ustawieniu.

Wyraziste, płynne obrazy oglądanych filmów i programów telewizyjnych
Wysokie natężenie światła białego i barwnego (2200 lumenów) w połączeniu z technologią 3LCD firmy Epson oraz dynamiczny współczynnik kontrastu równy 30 000:1 gwarantują znakomity obraz w jakości Full HD, naturalny wygląd kolorów i doskonałą jasność. Ta technologia pozwala uzyskać żywe, jasne kolory i głębokie czernie. Interpolacja klatek i optymalizacja szczegółów zapewniają większą ostrość i płynność, dokładność szczegółów oraz przejrzystość ruchomego obrazu, a model EH-TW5210 umożliwia także konwersję z 2D do 3D.

Magia dużego ekranu i superłatwa konfiguracja
Projektory przeznaczone są dla osób, które chcą oglądać w domu filmy, programy telewizyjne i rozgrywki sportowe na naprawdę dużym ekranie. Obrazy mogą być wyświetlane w wyjątkowej jakości Full HD na ekranie nawet do 332 cali. Funkcja korekcji geometrii obrazu pozwala łatwo uzyskać idealnie dopasowany obraz.

Wbudowany głośnik
Chociaż projektor został przystosowany do współpracy z niezależnym systemem nagłośnienia, wbudowany głośnik 5 W w modelu EH-TW5210 ułatwia wstępną konfigurację.

Kluczowe cechy

•Kino domowe o wysokiej wydajności w przystępnej cenie:

Wyświetlanie filmów 2D i 3D

•Płynne, dynamiczne obrazy:

Interpolacja klatek i optymalizacja szczegółów

•Oglądaj filmy codziennie przez następne 11 lat1:

Czas eksploatacji lampy: 7500 godzin

•Jasne obrazy:

2200 lumenów

•Głębokie czernie i wyraziste cienie:

Współczynnik kontrastu: 30 000:1

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła0-3000 lm
ZastosowanieDla Kina Domowego
Rozdzielczość1920x1080 (1080p) Full HD 16:9

Strona Producenta

http://www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna