Drukuj

LightScene EV-100

 Tchnij życie w witryny sklepowe i wystawy dzięki projektorowi o subtelnej konstrukcji, który idealnie wtopi się w otoczenie i który zatrze granicę między oświetleniem a projekcją dzięki jasności na poziomie 2000 lumenów i rozdzielczości WXGA.

Dyskretne przykuwanie uwagi

Model LightScene EV-100, dzięki wysokiej rozdzielczości WXGA oraz jasności 2000 lumenów pozwala tworzyć obrazy, które przykuwają uwagę. Zamknięty w subtelnej, białej obudowie może być stosowany wszędzie tam, gdzie tradycyjny projektor zbytnio by się wyróżniał, czyli np. w witrynach sklepowych czy galeriach sztuki.

Prosta i elastyczna instalacja

Dzięki lekkiej, elastycznej konstrukcji projektor EV-100 można zainstalować na różne sposoby – począwszy od tradycyjnego montażu na suficie, przez ustawienie na stojaku podłogowym po przyczepienie do istniejącej listwy oświetleniowej jako oświetlenie punktowe¹. 360-stopniowa instalacja umożliwia projekcje pod dowolnym kątem, również w orientacji pionowej. Projektor może być stosowany jako tradycyjne oświetlenie punktowe w celu uzyskania prostych efektów oświetleniowych.

Łatwość programowania i używania

Model LightScene EV-100 jest dostarczany z oprogramowaniem Epson Projector Content Manager, które umożliwia łatwą konfigurację niewymagającą specjalistycznej instalacji. Listy odtwarzania można łatwo załadować z karty SD, a pracownicy mogą zmieniać treści za pomocą pilota bez konieczności korzystania z komputera. Projektor wyposażony został także w nowoczesne technologie, takie jak funkcja łączenia krawędzi, dzięki której uzyskuje się zachwycające rezultaty w większych pomieszczeniach, wymagających instalacji wielostanowiskowych.

Wysoka niezawodność i minimum konserwacji

Gwarancja na 5 lat lub 20 000 godzin pracy oraz trwała i niezawodna technologia nieorganicznego koła fosforowego firmy Epson sprawiają, że po instalacji urządzenia EV-100 można długo cieszyć się jego maksymalną niezawodnością, bez konieczności regularnej konserwacji.

 

 

 

Kluczowe cechy

  • Dyskretny projektor do reklam: Subtelna, biała obudowa nie przyciąga uwagi
  • Ostry, żywy obraz: Jasność 2000 lumenów i zapewniająca wysoką szczegółowość obrazów rozdzielczość WXGA
  • Elastyczna instalacja: Można zamontować na suficie, postawić na podłodze lub zamocować na listwie oświetleniowej
  • Łatwe ładowanie list odtwarzania: Listy odtwarzania można przesłać z karty SD bez konieczności korzystania z komputera
  • Wysoka niezawodność i minimum konserwacji: Trwała technologia firmy Epson oraz gwarancja na 5 lat lub 20 000 godzin pracy

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła0-3000 lm
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość1280x800 WXGA 16:10

Strona Producenta

www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna