Drukuj

Rozjaśnij swoje wykłady i spotkania
NEC P554W zapewnia jasność do 5500 ANSI lumenów do sal spotkań i do nauki. Ciesz się płynną pracą przez pięć lat * z niską konserwacją, długą żywotnością lampy i opatentowanym przez NEC panelem LCD chroniącym przed kurzem. NEC P554W to doskonałe urządzenie zastępujące poprzednie modele, ponieważ oferuje te same opcje montażu, a dzięki szerokiemu zakresowi zoomu można łatwo dostosować projekcję do istniejącego ekranu. Technologia LCD zapewnia naturalne kolory z wysokim kontrastem, a szerokie poziome i pionowe przesuwanie obiektywu zapewnia dużą elastyczność w instalacji. NEC P554W dzięki niskiemu poborowi mocy oferuje niski całkowity koszt posiadania (TCO) i pomaga zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.
Aby uzyskać bardziej wydajne i oparte na współpracy spotkania i wykłady, dodaj opcję MultiPresenter firmy NEC, aby udostępniać treści z maksymalnie 16 urządzeń! Żadne dodatkowe źródło zasilania nie jest potrzebne, ponieważ drążek jest zasilany przez gniazdo USB.
Niedroga projekcja na dużym ekranie – idealna dla większych korporacyjnych lub edukacyjnych miejsc i audytoriów.
Profesjonalna i elastyczna instalacja – wszechstronne charakterystyki projekcji pozwalają na proste pozycjonowanie projektora, ułatwiając instalację i potencjalnie oszczędzając koszty konfiguracji.
Wysoka jasność – najlepsze działanie w jasnym świetle otoczenia
Zarządzanie kosztami zarządzania oszczędzaniem energii – oszczędzaj wysiłek podczas administrowania wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC ze scentralizowanej lokalizacji za pomocą oprogramowania NaViSet Administrator 2.
Zminimalizowane koszty eksploatacji – ze względu na długą żywotność lampy i interwały wymiany filtra.
Spokój ducha – z przyszłościową łącznością.
Efektywna kosztowo wymiana – istniejących instalacji NEC P w celu uzyskania lepszego obrazowania dla wykładów i prezentacji bez regulacji naściennej.

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła5001-7000
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość1280x800 WXGA 16:10

Strona Producenta

https://www.nec-display-solutions.pl

Dokumentacja Techniczna