Drukuj
NEC PA703W – projektor instalacyjny „multi-tool”

Jeśli niezwykła wizualizacja, wspaniałe kolory i wspaniały dynamiczny kontrast są kluczowe dla Twojej firmy, to NEC PA703W powinien być Twoim pierwszym wyborem.

Kompaktowy 7000 lumenów projektor LCD ANSI o rozdzielczości WXGA nie tylko pokonuje konkurencję dzięki unikalnej technologii przetwarzania kolorów, ale także dzięki wyjątkowym możliwościom instalacyjnym, w których zmotoryzowane przesunięcie obiektywu, ostrość i zoom ułatwiają instalację. Unikalny interfejs wyjściowy HDBaseT umożliwia wielu projektorom połączenie szeregowe za pośrednictwem ekonomicznych kabli sieciowych z jednym źródłem, co pomaga obniżyć koszty instalacji. Podobnie jak w przypadku wielu narzędzi, najważniejsze funkcje to zarządzanie najnowszym protokołem autorskim w celu odtwarzania treści Blu-ray o rozdzielczości 4k i Ultra HD, podczas gdy długi okres żywotności lampy, a nawet dłuższa żywotność filtra, zapewnia najbardziej atrakcyjny całkowity koszt posiadania.
W sumie projektor NEC PA703W doskonale nadaje się do sal konferencyjnych, wykładowych i seminaryjnych w instalacjach korporacyjnych i szkolnictwa wyższego.
Wizualizacja jakości kinowej – ciesz się doskonałą jakością obrazu nawet w jasnych warunkach oświetleniowych dzięki unikalnej technologii przetwarzania obrazu i koloru (do 4K / 60Hz) w oparciu o najnowszy układ skalujący NEC.
Bezproblemowa, zdalna regulacja – zmotoryzowane przesunięcie obiektywu, ostrość i zoom umożliwiają łatwą i elastyczną konfigurację bez konieczności uciążliwego fizycznego dostępu do projektora.
Niesamowite możliwości wizualizacji – imponująca możliwość swobodnego pochylania i portretowania, wyjątkowa regulacja geometryczna, obraz w obrazie, układanie płytek, wsparcie 3D i mieszanie / układanie w oparciu o kamerę do 4K.
Oszczędne i wydajne okablowanie – dzięki okablowaniu sieciowemu CAT6 można przesyłać treści nawet do 100 m przy użyciu standardu łączności HDBaseT. Dostarczaj wiele projektorów z jednym źródłem i korzystaj z unikalnego interfejsu z łańcuchem da- nym HDBaseT-out.
Zaskocz doskonałymi kolorami i kontrastem – zadziwiaj widzów, gdy projektor przetwarza szerszą przestrzeń kolorów dzięki Rec2020 do konwersji kolorów Rec709 i wyższemu kontrastowi dynamicznemu obsługującemu standard HDR10 poprzez interfejs HDMI.
Spokojna treść chroniona prawem autorskim – pozwól projektorowi zarządzać ochroną praw autorskich i prezentuj zawartość Blu-ray 4k i Ultra HD przez interfejs HDMI.

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła5001-7000
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość1280x800 WXGA 16:10

Strona Producenta

www.nec-display-solutions.pl

Dokumentacja Techniczna