Drukuj
Innowacje NEC w zakresie technologii źródeł światła wprowadzają na rynek nowy projektor do instalacji laserowych NEC PX602WL, zapewniający wszystkie korzyści związane z najnowszym źródłem światła laserowego. Bez konieczności wymiany lampy, konserwacja nie jest wymagana i zapewniona jest długowieczność. Osiągając wyjątkową gamę kolorów i najwyższy detal w wysokiej rozdzielczości, laser jest źródłem światła przyszłości.
Nowy NEC PX602WL, wyposażony w zaawansowane sieciowe, multimedialne i profesjonalne funkcje instalacyjne, zapewnia wysoką wydajność projekcji w wypożyczalniach / obiektach, instalacjach szkolnictwa wyższego, muzeach, dużych instalacjach korporacyjnych i projektach Signage.
Brak wymiany lampy – możliwe jest wykonanie do 20 000 godzin bezobsługowej pracy ze względu na źródło światła laserowego.
Łatwa instalacja – wybór szerokokątnych obiektywów bagnetowych, szerokie przesunięcie obiektywu w poziomie i pionie oraz emulacja kodu sterującego gwarantuje bezproblemową instalację i wymianę starych projektorów instalacyjnych.
Łatwy sposób na uzyskanie dużego obrazu – interfejs do 4K, pętla sygnału wyjściowego HDMI, wbudowany rozdzielacz sygnału i funkcja mieszania krawędzi umożliwiają wyświetlanie dużych prezentacji bez urządzeń zewnętrznych. Funkcja PiP umożliwia wyświetlanie dodatkowych źródeł.
Doskonała jakość obrazu – zupełnie nowa wizualizacja z wysoką jasnością, sygnałem wejściowym do 4K i unikalną technologią przetwarzania obrazu i koloru opartą na najnowszym chipsecie NEC.
Bogate możliwości połączeń – w tym HDBaseT, pierwszy na świecie interfejs HDMI-out, technologia 1xHDMI i DisplayPort gwarantują wyjątkową łączność.
Najszersze wsparcie aplikacji – projekcja w trybie pionowym, wolna od kąta nachylenia instalacja, unikalne dopasowanie geometryczne i wsparcie 3D oferują niezrównaną możliwość instalacji.
Zarządzanie kosztami zarządzania urządzeniami – oszczędzaj wysiłek podczas administrowania wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC ze scentralizowanej lokalizacji za pomocą oprogramowania NaViSet Administrator 2.
Grupa ryzyka 2 oszczędza wysiłek instalacyjny i operacyjny – ze względu na zgodność z Grupą ryzyka 2, nie są wymagane żadne zalecane środki ostrożnośc

Parametry Projektoru

TechnologiaDLP
Siła Światła5001-7000
ZastosowanieBiznesowe/Prezentacyjne
Rozdzielczość1280x800 WXGA 16:10

Strona Producenta

https://www.nec-display-solutions.pl

Dokumentacja Techniczna