Drukuj
Ten interaktywny projektor o bardzo krótkim rzucie zapewnia przestrzeń w małych i średnich salach lekcyjnych i salach konferencyjnych, wyświetlając ekran o przekątnej 85-100 cali bez tworzenia cienia lub blasku, pozwalając użytkownikom zbliżyć się do komfortu interakcji za pomocą urządzenia Multi-Pen .
Dzięki rozdzielczości 1080p i kontrastowi 10 000: 1, Multi-Pen U321Hi zapewnia doskonałą jakość obrazu dla bardzo szczegółowej zawartości oraz wysokiej jakości filmów, w tym treści 3D odtwarzanych przez odtwarzacze Blu-Ray, dzięki obsłudze HDMI 3D. Wymagające aplikacje w szkolnictwie wyższym, takie jak projektowanie i inżynieria, docenią rozdzielczość 1080p dla osiągnięcia wysokiego poziomu szczegółowości.
Doskonała jakość obrazu – dzięki rozdzielczości 1080p i kontrastowi 10000: 1.
Prawie bez cienia i blasku – dzięki wyjątkowo krótkiej odległości rzutu.
W zestawie uchwyt ścienny – do szybkiego i łatwego montażu, kompatybilny z systemami o regulowanej wysokości.
Łączność przyszłościowa – w tym. MHL i obsługa sieci.
Opłacalna wymiana – istniejących instalacji NEC UM Series w celu osiągnięcia wyższych rozdzielczości bez zmiany położenia istniejącego uchwytu ściennego.
Multi-Pen Interactivity – Łatwa i oszczędzająca czas instalacja z automatyczną kalibracją.
Gotowość 3D – do odtwarzania wciągających aplikacji 3D i filmów.
Darmowa licencja na oprogramowanie DisplayNote dla wielu użytkowników i mozaiki na płótnie – z opcjonalną licencją na oprogramowanie DisplayNote Multiuser lub oprogramowaniem Whiteboard firmy Mosaic Canvas zamienia to interaktywne urządzenie w centrum nowoczesnego środowiska spotkań.

Parametry Projektoru

TechnologiaDLP
Siła Światła3001-5000
ZastosowanieUltra krótko ogniskowy UST
Rozdzielczość1920x1080 (1080p) Full HD 16:9

Strona Producenta

https://www.nec-display-solutions.pl

Dokumentacja Techniczna