Drukuj

Uzyskaj doskonałą wydajność przy jednoczesnym oszczędzaniu środowiska. Zaawansowane funkcje Eco pomagają znacznie obniżyć koszty operacyjne bez uszczerbku dla jakości i elastyczności. Mniej cienia i blasku daje prezenterowi więcej przestrzeni do interakcji z publicznością i zwiększa wrażenia podczas korzystania z zintegrowanego interaktywnego rozwiązania wielopunktowego.
UM361Xi nadaje się szczególnie do sal lekcyjnych i małych i średnich sal konferencyjnych.
Bez cienia i odblasku dzięki bardzo krótkiej odległości rzucania – dla ulepszenia interaktywnej tablicy interaktywnej i większej przestrzeni do zaangażowania się z publicznością podczas prezentacji.
Zminimalizowany koszt posiadania – ze względu na długą żywotność lampy i mniejsze zużycie energii.
Innowacyjne nowe funkcje Eco – zmniejszenie zużycia energii.
Zintegrowana interaktywność – obsługa wielu piór i automatyczna kalibracja.
Połączenie przyszłościowe – dzięki licznym terminalom analogowym i cyfrowym, w tym obsłudze MHL, możliwościom sieciowym oraz opcjonalnej łączności bezprzewodowej.
W zestawie uchwyt ścienny – do szybkiego i łatwego montażu, kompatybilny z systemami o regulowanej wysokości.
Darmowa licencja na oprogramowanie DisplayNote dla wielu użytkowników i mozaiki na płótnie – z opcjonalną licencją na oprogramowanie DisplayNote Multiuser lub oprogramowaniem Whiteboard firmy Mosaic Canvas zamienia to interaktywne urządzenie w centrum nowoczesnego środowiska spotkań.

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła3001-5000
ZastosowanieUltra krótko ogniskowy UST
Rozdzielczość1024x768 XGA 4:3

Strona Producenta

https://www.nec-display-solutions.pl

Dokumentacja Techniczna