Drukuj

Wielkoekranowa rozrywka

  • Oglądanie przy zapalonym świetle – 3200 lumenów ANSI
  • Łatwe podłączanie – 2x HDMI z obsługą MHL i wbudowanym głośnikiem 10W
  • Technologia Amazing Colour – dokładne odzwierciedlenie kolorów, zgodne z normą Rec.709
  • Lekki i przenośny

Wygodny i łatwy w konfiguracji, a jednocześnie jasny i wszechstronny, projektor HD27 wykorzystuje technologię Amazing Colour i spełnia normę Rec.709 zapewniając rzeczywiste odwzorowanie kolorów. Ten mały projektor idealnie nadaje się do oglądania programów telewizyjnych, filmów i transmisji sportowych na żywo na dużym ekranie o dowolnej porze dnia. Dzięki małemu opóźnieniu wejścia, umożliwia podłączenie konsoli do gier.

Wbudowany głośnik świetnie brzmi, a dwa wejścia HDMI ułatwiają instalację. Można do niego podłączyć laptop, komputer stacjonarny, odtwarzacz Blu-ray, streamer multimediów lub konsolę do gier. Można go nawet zamienić w inteligentny projektor podłączając do niego przez HDMI urządzenia takie jak HDCast Pro (sprzedawane osobno), Google Chromecast™, Amazon Fire TV lub Apple TV™ do grania w gry, strumieniowania wideo i wyświetlania zdjęć na dużym ekranie w wygodzie własnego domu.

Waży mniej niż 2,5 kg więc można go zabrać w opcjonalnej torbie do domu znajomych na mecz, wieczór filmowy lub maraton gier i stworzyć duży ekran na dowolnej płaskiej powierzchni.

Parametry Projektoru

TechnologiaDLP
Siła Światła3001-5000
ZastosowanieDla Kina Domowego
Rozdzielczość1920x1080 (1080p) Full HD 16:9

Strona Producenta

http://www.optoma.pl

Dokumentacja Techniczna