Drukuj

Laserowo-diodowy projektor PT-RW330E z systemem DLP

Wysoka niezawodność Duża jasność Niższe koszty

  • Diodowo-laserowy projektor DLP.
  • Jasność 3500 lm i rozdzielczość WXGA.
  • Do 20 000 godzin działania bez konserwacji.
  • Konstrukcja diodowo-laserowa eliminuje konieczność wymiany lampy lub filtra.
  • Trwała jakość obrazu i doskonała reprodukcja kolorów.
  • Zgodność z technologią DIGITAL LINK umożliwia przesyłanie wideo, audio i sygnałów kontrolnych na odległość nawet 100 metrów przez jeden kabel LAN.

Projektor diodowo-laserowy PT-RW330 z serii SOLID SHINE zapewnia niezawodność i jasność nieosiągalne wcześniej w konwencjonalnych projektorach.

Brak konieczności konserwacji
Nowe diodowo-laserowe źródło światła w projektorach z serii SOLID SHINE zapewnia około 20 000 godzin* działania bez wymiany lampy czy filtra. Znacznie obniża to koszty konserwacji i pracy.

Wysoka niezawodność
Dużą trwałość systemu osiągnięto dzięki pyłoodpornej konstrukcji, a także nowo zaprojektowanemu, wydajnemu systemowi chłodzenia, który został dostosowany do nowego źródła światła. Klienci zyskują stabilne działanie i dużą niezawodność w długim okresie.

Elastyczna instalacja
System można zainstalować na wiele sposobów dzięki obiektywowi o 2-krotnym zoomie, wyjątkowo szerokiemu zakresowi przemieszczania soczewki i instalacji w promieniu 360 stopni. Zgodność z technologią DIGITAL LINK umożliwia również transmisję cyfrową na duże odległości przy użyciu jednego kabla.

Co to jest DIGITAL LINK
DIGITAL LINK umożliwia przesyłanie sygnałów HDMI, nieskompresowanego cyfrowego audio, wideo HD i sygnałów kontrolnych (Ethernet, RS-232C) na odległość do 100 metrów (328 stóp) przez jeden kabel kat. 5e (STP) lub wyższej. Upraszcza to okablowanie i rozbudowę systemu, który idealnie nadaje się do montażu sufitowego i innych trwałych instalacji.

* Wskazówka dotycząca wymiany źródła światła. Okres bez konserwacji może być krótszy zależnie od warunków środowiskowych.

Parametry Projektoru

TechnologiaDLP
Siła Światła3001-5000
ZastosowanieInstalacyjny
Rozdzielczość1280x800 WXGA 16:10

Strona Producenta

www.panasonic.com

Dokumentacja Techniczna