Drukuj

Wyświetlaj jasne i spójne obrazy 4K o wysokim kontraście dzięki swobodzie instalacji i wyjątkowej wszechstronności obsługi.

Bazując na uznanej technologii kina cyfrowego 4K firmy Sony, projektor SRX-T615 został zoptymalizowany pod kątem szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych, wizualizacji i symulacji.

Pełna szczegółów rozdzielczość 4K oraz bardzo wysoka jasność, dokładność barw, jednorodność i kontrast sprawiają, że projektor SRX-T615 doskonale nadaje się do wielu zastosowań przemysłowych, począwszy od motoryzacji i produkcji aż po architekturę. Jest także idealnie dostosowany do tworzenia imponujących projekcji wizualnych w parkach tematycznych, muzeach, planetariach i innych obiektach.

Projektor SRX-T615 o dużej jasności rzędu 18 000 lumenów rzutuje obrazy w jakości Utra HD o macierzystej rozdzielczości wynoszącej 4096 × 2160 pikseli. Dzięki czterokrotnie większej liczbie szczegółów niż w przypadku jakości Full HD z łatwością można odtworzyć najdrobniejsze szczegóły. Udoskonalony mechanizm optyczny 4K, oparty na cyfrowej technologii filmowej, zapewnia najlepszy w branży współczynnik kontrastu wynoszący 12 000:1, co gwarantuje jasny, dynamiczny obraz o szerokim zakresie dynamicznym.

Możliwość wyboru obiektywu sprawia, że projektor może być szybko skonfigurowany i zapewnić płynną, pozbawioną migotania projekcję w 3D, którą ogląda się z przyjemnością. Funkcja łączenia krawędzi ułatwia tworzenie jeszcze większych obrazów. Przykładowo obrazy z dwóch projektorów mogą zostać pokazane razem, tworząc duży na całe audytorium obraz panoramiczny w standardzie 7K × 2K (obszar pokrycia wynosi 1K).

Innowacyjny układ wielu lamp obniża koszty eksploatacji. Każde z sześciu źródeł wysokociśnieniowych lamp rtęciowych (HPM) znajduje się w osobnej kasetce, co sprawia, że wymiana lampy jest łatwiejsza i bezpieczniejsza. Projektor zapewnia zmniejszone ryzyko przestoju w pracy lamp, bezpieczeństwo w razie uszkodzenia oraz gwarantuje większą wygodę użytkowania. Ponadto można określić liczbę świecących lamp, w zależności od potrzeb i rozmiaru pomieszczenia. Wydłużone cykle wymiany lampy oraz zmniejszone wymagania konserwacyjne sprawiają, że koszty eksploatacji są jeszcze niższe.

Projektor można zainstalować w zakresie wychylenia +/- 45 stopni (góra/dół) i +/- 10 stopni (w lewo/prawo) (z lampą LKRM-U450), co umożliwia zastosowanie go w różnorodnych symulacjach i atrakcjach turystycznych.

Parametry Projektoru

TechnologiaSXRD
Siła Światła7001 i więcej
ZastosowanieInstalacyjny
Rozdzielczość4096x2160 4K

Strona Producenta

www.sony.pl

Dokumentacja Techniczna