Drukuj
Jasne, wyraźne obrazy o maksymalnym natężeniu światła kolorowego rzędu 4 100 lumenów

Światło rzucane przez projektor jest na tyle silne, by zapewnić doskonałą widoczność prezentacji w każdej sali lekcyjnej czy konferencyjnej. Oferuje trzy tryby jasności do różnych zastosowań — wysoki do naturalnie białych prezentacji w jasnych pomieszczeniach, standardowy do użytku na co dzień oraz niski do wyświetlania wideo w zaciemnionych pomieszczeniach.

Współczynnik projekcji 1,66–2,41:1

Projektor VPL-CX236 ma współczynnik projekcji 1,66:1–2,41:1, dzięki czemu można go zainstalować w większości dużych sal lekcyjnych lub konferencyjnych.

Obiektyw o wysokiej rozdzielczości

Obiektyw Advanced Crisp Focus (ACF) charakteryzuje się dużą średnicą i wysoką rozdzielczością, dzięki którym umożliwia wyświetlanie ostrych i wyraźnych obrazów.

Precyzyjna zmiana osi obiektywu

Szeroki zakres regulacji położenia rzucanego obrazu umożliwia umieszczenie projektora bliżej sufitu bądź przesunięcie go w poziomie w celu ominięcia konstrukcyjnych przeszkód na suficie.

Technologia 3LCD BrightEra™

Wydajny system projekcji 3LCD został wzbogacony o nowoczesną technologię BrightEra™ firmy Sony. Natychmiast zauważysz różnicę – wyświetlany obraz jest imponująco jasny i wyraźny, a same panele są bardziej niezawodne.

Rozdzielczość XGA do wyraźnych, szczegółowych prezentacji

Rozdzielczość XGA (1024 × 768, format 4:3) zapewnia ogrom szczegółów i idealnie nadaje się do wyświetlania prezentacji bezpośrednio z laptopa lub komputera stacjonarnego.

Cicha praca

Szum akustyczny wentylatora został zmniejszony w porównaniu z poprzednimi modelami, co zapewnia jeszcze cichszą pracę.

Oszczędzanie energii jednym naciśnięciem przycisku

Aby przejść bezpośrednio do różnych ustawień oszczędzania energii, wystarczy nacisnąć przycisk trybu ECO na projektorze lub pilocie.

Automatyczne przyciemnianie

Po określonym czasie lub kiedy brak sygnału wejściowego, jasność projektora stopniowo zmniejsza się automatycznie. Umożliwia to ograniczenie poboru mocy i zmniejszenie kosztów energii. Jasność natychmiast powraca do maksymalnego poziomu po wykryciu sygnału wejściowego.

Wyłączanie obrazu w celu oszczędzania energii

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na pilocie projektora, aby natychmiast wyłączyć obraz. Po kolejnym naciśnięciu przycisku projektor włącza się błyskawicznie i jest gotowy do dalszej prezentacji.

Regulacja zniekształcenia trapezowego w pionie i w poziomie

Możliwa jest cyfrowa korekcja zniekształceń trapezowych (w zakresie +/- 30 w pionie i +/- 20 stopni w poziomie) przy użyciu menu ekranowego i/lub pilota Remote Commander. Umożliwia to projekcję obrazów o poprawnej geometrii, nawet w warunkach ograniczonej przestrzeni.

Zaawansowana korekcja geometryczna

Każdy narożnik i bok obrazu można złapać i odpowiednio dopasować ich kształt, co jest nieocenione w przypadku wyświetlania pod kątem.

Smart APA (automatyczna korekcja pikseli)

Gdy źródłem obrazu jest komputer, wartości fazy, rozstawu i przesunięcia pikseli są optymalizowane automatycznie. Wartości te można również dostosować ręcznie.

Auto Input Search

Projektor automatycznie przełącza się na odpowiedni sygnał wejściowy, co upraszcza konfigurację i oszczędza czas.

Przełącznik dźwięku

Projektor może przełączać dwa źródła dźwięku, a ich sygnał kierować przez wyjście audio o zmiennym napięciu do wzmacniacza w pomieszczeniu.

Funkcja blokowania obrazu

Funkcja blokowania obrazu umożliwia przeglądanie podczas prezentacji innych materiałów na ekranie komputera bez wiedzy widzów. Możesz zablokować wyświetlany obecnie obraz i używać komputera PC niezależnie od wyświetlacza projektora.

Funkcja powiększania cyfrowego, dzięki której zobaczysz więcej

Wybraną część ekranu można błyskawicznie powiększyć nawet 4-krotnie, zyskując dokładny wgląd w dowolny element obrazu.

Off and Go

Po zakończeniu prezentacji można natychmiast wyłączyć zasilanie projektora, zamiast przechodzić przez cały cykl związany z wyłączaniem.

Bezpośrednie włączanie i wyłączanie

Ta funkcja pozwala pominąć tryb czuwania podczas uruchamiania projektora — włącza się on bezpośrednio po dostarczeniu zasilania.

Wbudowane zabezpieczenia

Projektor wyposażono w wiele funkcji zabezpieczeń, takich jak ochrona hasłem i punkty montażu fizycznych zabezpieczeń antykradzieżowych.

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła3001-5000
ZastosowanieInstalacyjny
Rozdzielczość1280x800 WXGA 16:10

Strona Producenta

http://www.pro.sony.eu

Dokumentacja Techniczna