Drukuj
Projektor Nec U321H

Rozdzielczość 1080p oraz kontrast 10 000:1 gwarantują perfekcyjną jakość obrazu podczas wyświetlania przez projektor U321H treści o bardzo dużym stopniu szczegółowości oraz filmów w wysokiej jakości, w tym materiałów 3D z odtwarzaczy Blu-ray dzięki obsłudze technologii HDMI 3D. Ten projektor o ultrakrótkim rzucie wymaga niewielkiej przestrzeni w małych i średnich salach lekcyjnych i konferencyjnych oraz może wyświetlać obrazy na ekranach o rozmiarach od 85 do 100″ bez generowania cieni czy odblasków. W wymagających zastosowaniach w edukacji wyższej, np. przy kształceniu projektantów i inżynierów, szczególne uznanie zyska rozdzielczość 1080p zapewniająca wysoki poziom szczegółowości. Na późniejszym etapie można uzupełnić model o funkcje interaktywne dzięki opcjom obsługi wielu pisaków i/lub dotyku wielokrotnego. Model U321H szczególnie dobrze sprawdza się w salach lekcyjnych oraz w małych i średnich salach konferencyjnych.

Zalety
• Doskonała jakość obrazu – dzięki rozdzielczości 1080p i kontrastowi 10000:1.
• Prawie całkowity brak cieni i odblasków – dzięki ultrakrótkiemu rzutowi.
• Opcjonalna interaktywność z obsługą wielu pisaków – z rzeczywistą obsługą gestów na dowolnej powierzchni.
• Łączność zapewniająca zgodność z najnowszymi technologiami – dzięki licznym złączom analogowym i cyfrowym, zgodności ze standardem MHL, obsłudze sieci oraz opcjonalnej komunikacji bezprzewodowej.
• Dołączony zestaw do montażu na ścianie – pozwala na szybkie i proste zainstalowanie urządzenia i jest zgodny z systemami umożliwiającymi regulację wysokości.
• Ekonomiczna wymiana – istniejących instalacji NEC serii UM, aby uzyskać wyższe rozdzielczości bez zmiany pozycji zamocowanych uchwytów ściennych.
• 3D ready – wybiegająca w przyszłość technologia DLP®-Link™ o częstotliwości 120 Hz.
• Darmowa licencja na oprogramowanie DisplayNote Multiuser – prezentacja i współdzielenie treści oraz współpraca z [value 1]uczestnikami na wielu urządzeniach (dostępne do 03/201 r.).
• Special Characteristics – AMX Beacon; Automatyczny tryb ECO; Automatyczny start i automatyczne wyłączanie; Crestron RoomView; Symulacja standardu DICOM; Funkcja Direct Power-Off; Tryb High-altitude; Gniazdo zabezpieczające typu K-Slot; Blokada klawiszy OSD; Ręczna, pionowa korekcja efektu trapezowego (V= ±5°); Funkcja lupy; NaViSet Administrator 2; Menu OSD w 30 językach; Timer czasu wyłączenia; Opcjalane logo użytkownika; PJ LINK; Zabezpieczenie hasłem; Szybki start i szybkie wyłączanie; Zdalne sterowanie i zarządzanie przez LAN i interfejs RS232; Zabezpieczenie przed nieautoryzowanym użyciem; Plansza kontrolna; Korekcja koloru ściany

Parametry Projektoru

TechnologiaDLP
Siła Światła3001-5000
ZastosowanieUltra krótko ogniskowy UST
Rozdzielczość1920x1080 (1080p) Full HD 16:9

Strona Producenta

nec.pl

Dokumentacja Techniczna