Drukuj

Pulpit tłumacza HCS – 4385U/50

dedykowany jest do serii systemów konferencyjnych i tłumaczeń:
HCS-8300,HCS-5300, HCS-5100, HCS-4100

Regulatory i wskaźniki
Kierunkowy mikrofon pojemnościowy z podświetlanym pierścieniem. Graficzny 256×64 LCD z podświetleniem może wyświetlać następujące informacje: informacja o konfiguracji systemu. Wchodzący/wychodzący numer kanału i nazwę
języka. Wskazywanie języka przychodzącego. Jeżeli monitorowany język przychodzi z oryginalnego kanału floor, na odpowiednim kanale językowym wyświetla się „FLOOR”.  Jeżeli monitorowany język przychodzi z kanału bezpośredniego tłumaczenia, wyświetla się „+” . Jeżeli monitorowany język przychodzi z Jeżeli monitorowany język przychodzi z oryginalnego kanału floor, na odpowiednim kanale językowym wyświetla się „FLOOR”. Jeżeli monitorowany język przychodzi z kanału bezpośredniego tłumaczenia, wyświetla się „+” . Jeżeli monitorowany język przychodzi z kanału tłumaczenia pośredniego, wyświetla się „-” . Uwaga: Wskazywanie ma za zadanie przypominanie tłumaczom o unikaniu używania tłumaczeń pośrednich jak tylko jest to możliwe jeżeli bezpośrednie tłumaczenie jest dostępne. – Krótkie wiadomości (administrator może przesłać wiadomości do wszystkich uczestników). Dostępne menu wielojęzykowe.
Zintegrowany zegar czasu rzeczywistego wyświetla czas na LCD pulpitu tłumacza pozwalając trzymać się harmonogramu.

Pięć preselekcjonowanych przycisków (a/b/c/d/e) dla języków pośrednich z aktywnym wskazaniem na LCD. Skokowy, obrotowy przełącznik do szybkiego wyboru kanału językowego. Klawisz kanału A & B & C

Funkcje
Funkcja wyciszania (MUTE key). Funkcja „mów wolniej” (SLOW key). Przywołanie operatora (CALL key). Funkcja powtórzenia (REP. key). Mikrofon w pulpicie tłumacza może być wyłączony i wyjścia kanałów A/B/C mogą być przełączne przez operatora, podczas pracy z oprogramowaniem systemu zarządzania konferencją. Regulowana głośność, barwa tonu niskie/wysokie wyjścia słuchawkowego. Regulowana głośność głośnika. Przełącznik ON/OFF kanału FLOOR. Przełącznik ON/OFF mikrofonu. Przy podłączeniu do PC i sterowaniu za pomocą oprogramowania, prośba o pomoc i informacje pomocnicze wyświetlają się na pasku aplikacji (HELP key). Ustawianie kanału intercomowego bezpośrednio na wskazany pulpit,który jest wskazany przez jednostkę główną (CHAIR key). Funkcja sygnałów „beep”. Klawisz wiadomości( )

Połączenia
Gniazdo mikrofonu. Gniazdo karty IC. Gniazdo słuchawkowe jack Ø 6.4 mm. Gniazda jack Ø 3.5 mm do zestawu słuchawkowego. Przewód 1.5 m z wtykiem 6P-DIN do podłączenia z systemem (CMU)
lub następnym pulpitem tłumacza. Przewód 0.6 m z gniazdem 6P-DIN do połączeń w pętli.

Specyfikacja Techniczna Elektryczna
Maksymalny pobór mocy 2.8 W
Zakres częstotliwości od 30 Hz do 20 kHz
Impedancja słuchawek >16 Ohm
Moc wyjściowa

Strona Producenta

www.taiden.pl

Dokumentacja Techniczna