Drukuj
Apart Audio PM1122W to bezprzewodowy panel zdalnego sterowania przeznaczony do współpracy z przedwzmacniaczem PM1122. Ten ultrapłaski sterownik ma tylko 15 mm grubości i jest w pełni bezprzewodowy – dzięki zasilaniu baterią litową nie ma potrzeby stosowania przewodu zasilającego. Dzięki swej ultrapłaskiej konstrukcji PM1122W może być zainstalowany dosłownie wszędzie – na ścianie, na stole konferencyjnym, na biurku prowadzącego prelekcję, itp. Stanowi idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdy nie można zastosować podtynkowego okablowania, jak np. w salach konferencyjnych z ruchomymi ścianami, w zabytkowych budynkach i innych miejscach.

Panel dostarczany jest w komplecie z osłoną ochronną z serii Niko. Panel umożliwia regulację głośności sygnału liniowego i mikrofonowego oraz pozwala na wybór źródła sygnału podłączonego do jednej ze stref nagłośnieniowych przedwzmacniacza PM1122. Nadajnik panelu PM1122W komunikuje się z odbiornikiem PM1122WR. Pracują na częstotliwości 868,3MHz. To pasmo częstotliwości stosuje się wyłącznie w urządzeniach nie przesyłających sygnału w sposób ciągły (typowo 1% transmisji w ciągu godziny, czyli 36 sekund).

Zasięg nadajnika wynosi od 30 m wewnątrz budynków do 100 m na otwartej przestrzeni, zależnie od materiału, z jakiego wykonany jest budynek lub poszczególne ściany. Z jednym odbiornikiem można używać maksymalnie do 32 paneli zdalnego sterowania PM1122W. Panel PM1122W nie powoduje zakłóceń sygnału pilotów zdalnego sterowania do telewizorów, zestawów hi-fi itp. Nie należy umieszczać nadajnika w metalowych szafkach, metalowych obudowach lub osłonach, w pobliżu metalowych przedmiotów oraz blisko podłogi.

 

  • Panel sterowania: tak
  • Łączność: bezprzewodowa
  • Programowane funkcje: Tak

 

 

 

Parametr Wartość
Szerokość 85 mm
Głębokość 15 mm
Wysokość 85 mm
Waga 0,10 kg
Zasilanie Bateryjne
Komunikacja Bezprzewodowa (868,3Mhz)
Programowane funkcje Tak
Kolory Biały/ Srebrny/Czarny

Strona Producenta

www.apart-audio.com