Drukuj

Mikrofon matrycowy zapewnia konfigurowalny i niewidoczny odsłuch z góry dla pomieszczeń o dowolnej wielkości i kształcie. Funkcje obejmują konfigurowalny zasięg, elastyczne opcje transmisji w sieci Ethernet.

    • Konfigurowalne pokrycie: Skonfiguruj do ośmiu stref odsłuchu w trzech wymiarach i dostosuj je do jednolitej akustyki w całym pomieszczeniu. Każda wiązka może być kierowana w stronę uczestnika za pomocą trybu automatycznej konfiguracji w oprogramowaniu sterującym w celu szybkiej konfiguracji.
    • Elastyczne sieci: miksuj, konfiguruj i zarządzaj sygnałami z maksymalnie ośmiu obszarów odsłuchu jako dyskretne kanały w sieci Dante za pomocą jednego kabla Ethernet. Indywidualny kanał automix zapewnia dodatkową elastyczność.
    • Szybka instalacja: mikrofon zawiera dziewięć szablonów, aby przyspieszyć początkową konfigurację i dziesięć ustawień wstępnych do importowania lub eksportowania konfiguracji między wieloma mikrofonami i/lub komputerami.
    • Cyfrowe przetwarzanie sygnału: Sufity Microflex® Advance™ wyposażone są w nowy pakiet Shure IntelliMix® DSP do precyzyjnych ustawień zasięgu, automatycznego miksowania i korekcji oraz redukcji echa.
  • Eleganckie nowoczesne wzornictwo: Bezproblemowo integruj mikrofony w projektach pomieszczeń poprzez montaż w sufitach podwieszanych (standardowe wymiary płytek), mocowania na słupie lub zawieszeniu.

Strona Producenta

www.shure.pl

Dokumentacja Techniczna