Drukuj
System telewizji za lustrem ULTIMATE ROTATION

ULTIMATE ROTATIONTM LINE zachęca do oglądania najświeższych wiadomości i programów rozrywkowych w bardziej ekscytującej, eleganckiej i komfortowej oprawie. Gdziekolwiek jesteś, poczuj tę swobodę – po prostu skieruj ten wszechstronny system telewizyjny w swoją stronę – daj się zachwycić.

Z przodu i z tyłu ULTIMATE ROTATIONTM LINE jest eleganckim, Kompletnym systemem telewizyjnym, zachowującym idealną harmonię między pięknem i technologią. Niewiarygodny 270-stopniowy obrót, wytworne szklane powierzchnie paneli przednich i tylnych, oraz aktywna matryca LCD ad notam, łączą się, aby dać Ci najwyższą jakość obrazu pod dowolnym kątem i w wielkim stylu. Niezależnie od wybranej wersji z MAGIC MIRROR, czy czarnym lub białym szkłem – linia ULTIMATE ROTATIONTM LINE sprawi, że nie odwrócisz od niej wzroku, tak jak ona nie odwróci się od Ciebie.

ULTIMATE ROTATIONTM LINE oferuje również idealną fuzję zaawansowanej technologii telewizyjnej i funkcjonalnego wzornictwa meblowego. Nieważne, czy korzystasz z DVD, telewizji kablowej, czy satelitarnej – ta perfekcyjna jednostka do wyświetlania materiałów rozrywkowych może być z łatwością podłączona do źródła, w celu wyświetlenia idealnej jakości obrazu  wszystko to możliwe jest bez psujących harmonię przewodów czy urządzeñ, szykowna podstawa umożliwia nawet schowanie w niej wszelkich akcesoriów. Stylowa podstawa wykonana z drewna i chromu, fantastycznie wspierająca panel telewizora, dostępna jest w szeregu rodzajów i rozmiarów – dopasowanych do Twoich potrzeb.

Cechy główne:
Perfekcyjny obrót o 270 stopni, dla maksimum komfortu
Wybór wymiarów i koloru jednostki bazowej
Szereg rozmiarów ekranu
Szereg wymiarów i kolorów luster
£atwe czyszczenie
Zabezpieczenie komponentów elektronicznych przed wodą i brudem
Pilot na fale radiowe SLIMLIMETM
Efekt MAGIC MIRROR- całkowicie niewidoczny po wyłączeniu
Produkt niemiecki wysokiej klasy

Strona Producenta

http://www.ad-notam.com

Dokumentacja Techniczna