Drukuj
Ten prosty w użyciu system wideokonferencyjny HD o zaawansowanych możliwościach zapewnia dźwięk i obraz najwyższej jakości. Oferuje także uniwersalne narzędzia współpracy i zapewnia swobodę konfigurowania.

Dzięki płynnemu, przekazywanemu z prędkością 50 kl./s obrazowi HD (720p), który doskonale odwzorowuje szczegóły, system PCS-XG77H może być z powodzeniem używany w różnego rodzaju zastosowaniach do obsługi wirtualnych spotkań i edukacji na odległość.

Obrazy z podłączonej kamery PTZ (do nabycia oddzielnie) są krystalicznie czyste, a towarzyszący im dźwięk ma naturalne i wyraźne brzmienie. Funkcja przesyłania dwóch strumieni pozwala jednocześnie z obrazem wideo udostępniać zdalnym lokalizacjom dane prezentacji wyświetlanych na komputerze. Obraz transmitowany jest z prędkością 30 kl./s.

Obraz z kamery można oglądać jednocześnie z prezentacjami otwieranymi na komputerze, korzystając z bogatego wyboru układów ekranu i obsługi dwóch monitorów.

Przebieg konferencji może być emitowany na żywo do wszystkich odbiorców w firmie w postaci strumienia HD lub rejestrowany w pamięci USB w celu łatwego udostępnienia i analizy w przyszłości.

Konfiguracja jest zaskakująco prosta, a włączanie systemu trwa bardzo krótko, co pozwala jeszcze szybciej przystąpić do interesów. Trudności nie nastręcza również obsługa: rozpoczęcie konferencji trwa zaledwie chwilę i wymaga tylko wybrania kontaktu za pomocą pilota, który jest częścią zestawu.

System dostępny jest również w wersji bez kamery PTZ, jako sam moduł kodeka oznaczony symbolem PCS-XG77S.

Wyraźny obraz HD zwiększa siłę wyrazu

Płynny i pełny detali obraz HD (720p) sprawi, że komunikacja będzie skuteczniejsza, a konferencje bardziej owocne. Obraz zachowa doskonałą jakość nawet przy niskich przepływnościach, gdy dostępne pasmo sieciowe będzie ograniczone.

Dwa strumienie płynnego obrazu o prędkości 30 kl./s

Skorzystaj z możliwości jednoczesnego przesyłania dwóch strumieni wideo: teraz wraz z obrazem z kamery możesz udostępniać dane prezentacji. Obraz jest przesyłany z prędkością 30 kl./s (SXGA) w formacie zgodnym ze standardami H.239. Druga strona konferencji może oglądać jednocześnie obydwa obrazy, wyświetlając je na dwóch osobnych monitorach.

Zobacz wszystko w trybie z dwoma monitorami

Możliwość podłączenia dwóch monitorów (HDMI i DVI-I) pozwala jednocześnie wyświetlać pełnoekranowe widoki obrazu z kamer i udostępnianych na komputerze prezentacji.

Różne opcje wyświetlania

Obraz z kamery i widok udostępnianych prezentacji można wyświetlać z użyciem różnych układów ekranu: w trybie pełnoekranowym, obrazu w obrazie, dwóch obrazów lub na podzielonym ekranie.

Wysoka jakość dźwięku

W skład zestawu wchodzi mikrofon PCS-A1, dzięki któremu dźwięk podczas konferencji brzmi wyraźniej i jest bardziej realistyczny. Moduł kodeka umożliwia podłączenie do 6 mikrofonów. Wbudowany stereofoniczny mechanizm eliminacji echa sprawia, że mowa brzmi bardziej naturalnie, a śledzenie wypowiedzi staje się prostsze.

Łatwość użytkowania dzięki adnotacjom wideo

Zastosowanie opcjonalnego interfejsu z piórem lub tabletem pozwala na ręczne wpisywanie uwag i podkreślanie istotnych elementów w udostępnianych prezentacjach.

Zawsze stabilne konferencje

Dzięki rozbudowanym funkcjom inteligentnego zapewniania jakości usług (QoS™) transmisja obrazu HD, dźwięku i danych podczas konferencji jest zawsze stabilna i szybka, a parametry przesyłania są dynamicznie dostosowywane do aktualnych warunków sieci.

Przesyłanie HD w trybie multiemisji

Przebieg konferencji może być rozsyłany na żywo jako strumień 720p do oglądania za pomocą dowolnego komputera z przeglądarką internetową w całej sieci korporacyjnej.

Nagrywanie przez USB

Wideo w jakości HD (720p), głos i prezentacje z komputerów mogą być nagrywane bezpośrednio w pamięciach USB, co ułatwia ich przechowywanie i udostępnianie.

Obsługa drugiej kamery

Podłączenie do systemu drugiej kamery PTZ (może to być model serii BRC/EVI firmy Sony) pozwala łatwiej objąć zasięgiem kamer wszystkich uczestników spotkania, na przykład w sytuacji, gdy siedzą wokół stołu.

Doskonałe zabezpieczenia

Pełna prywatność Twoich kontaktów biznesowych. Zastosowanie 128-bitowego szyfrowania sprawia, że przy połączeniach ze zgodnymi systemami transmisje głosu, wideo i danych są zupełnie bezpieczne.

Szybkie włączanie i łatwa obsługa

Intuicyjny i miły dla oka interfejs ekranowy zapewnia łatwość obsługi urządzenia. Od chwili włączenia zasilania system potrzebuje mniej niż minuty, by osiągnąć gotowość do pracy, i pozwala rozpocząć konferencję szybciej niż wiele rozwiązań innych firm.

Wybieranie jednym przyciskiem

Nowy pilot RFZ umożliwia szybkie i wygodne wybieranie połączeń jednym przyciskiem i nie wymaga kierowania w stronę systemu konferencyjnego. Wybranie jednego z maks. 1000 zapisanych kontaktów wymaga jedynie odszukania odpowiedniej miniatury: cztery najczęściej używane kontakty mogą być wyświetlane na ekranie głównym.

Strona Producenta

http://www.pro.sony.eu

Dokumentacja Techniczna