Drukuj

Tablet Newline Mobi View

 1. Mobilna tablica
 2. Technologia: elektromagnetyczna
 3. Dotykowy wyświetlacz LCD
 4. Pisak w zestawie

Mobilna tablica interaktywna MobiView z kolorowym wyświetlaczem LCD to urządzenie nowej generacji, które z powodzeniem zastępuje standardową tablicę interaktywną. Z Mobi View można prowadzić lekcje i prezentacje z dowolnego miejsca sali.  Wyświetlacz LCD jest dotykowy i umożliwia m.in.:

dostęp do funkcji programu Workspace,

uruchamianie do 16 zapamiętanych przez użytkownika stron internetowych,

robienie odręcznych notatek na wyświetlaczu (można je wyświetlić dla wszystkich),

monitorowanie wyników testów lub ankiet  przeprowadzonych przy użyciu systemu do odpowiedzi Turning Technologies.

Bezprzewodowa komunikacja tablicy interaktywnej Mobi View z komputerem to połączenie w technologii radiowej RF 2,4GHz. Technologia ta pozwala na podłączenie max. 30 urządzeń do jednego komputera i pracę na 9 jednocześnie. Tworzy się w ten sposób swego rodzaju system dla wielu użytkowników zaprojektowany w celu wspierania i motywowania uczniów do wspólnej nauki. Zarówno nauczyciel, jak i uczniowie mogą równocześnie pracować na tym samym dokumencie. Idealnie sprawdza się to do aktywizowania zespołów, przeprowadzania symulacji czy badań. Ponieważ Mobi View należy do rodziny produktów firmy Turning Technologies jest w pełni zsynchronizowany ze stacjonarnymi tablicami interaktywnymi i pilotami do odpowiedzi. Połączenie pilotów do odpowiedzi z Mobi View zapewnia całkowitą, ale dyskretną kontrolę uczniów. Dzięki temu, że nauczyciel otrzymuje w czasie rzeczywistym odpowiedziudzielone za pomocą pilotów ResponceCard firmy Turning Technologies, może w prosty sposób, natychmiast po przeprowadzeniu testu, zidentyfikować odpowiedzi poszczególnych uczniów i od razu omówić ich błędy.
MobiView w połączeniu ze stacjonarną tablicą interaktywną DualBoard lub Touch Board Plus może spełniać jeszcze jedną ważną rolę w trakcie lekcji. W trybie Multiuser produkt pozwala nauczycielowi mieć pełny nadzór nad uczniami, którzy zmagają się przy tablicy z zadaniami lub pracują nad wspólnym projektem. Mobi View umożliwia zachowanie pełnej funkcjonalności tablicy z dowolnego miejsca sali, dzięki temu nauczyciel może nanosić zmiany lub dodawać nowe informację stojąc przy uczniu nawet na drugim końcu klasy.

W klasach, w których jest tylko komputer, rzutnik i dowolny ekran, Mobi View umożliwia pracę odpowiadającą w pełni funkcjonalnej tablicy interaktywnej.

Mobi View można ładować za pomocą estetycznej i funkcjonalnej ładowarki lub podczas pracy przez kabel USB.

Zastosowanie Mobi View to m.in:

 • Nauczyciel bliżej ucznia – możliwość prowadzenia lekcji z dowolnego miejsca sali;
 • Pełne możliwości tablicy interaktywnej na dowolnym ekranie;
 • Aktywna praca uczniów w grupach – możliwość jednoczesnej pracy 9 tabletów (9 uczniów lub 9 grup);
 • Wyświetlanie w czasie rzeczywistym odpowiedzi uczniów udzielonych w ramach testów za pomocą pilotów do odpowiedzi firmy Turning Technologies;
 • Stabilna i wygodna praca;
 • Bezprzewodowe połączenie radiowe RF 2,4Ghz z komputerem, zasięg do 15 metrów;
 • Praca na wszystkich platformach: Win XP, Vista, Linux, Mac OS;
 • 40 godzin ciągłej pracy tabletu pomiędzy ładowaniami akumulatora;
 • Pisak tabletu w pełni zastępujący myszkę komputerową (lewy, prawy klawisz, podwójne kliknięcie, funkcja Drag&Drop itp);
 • Aktywne i programowalne menu narzędziowe tabletu.

Strona Producenta

newline-interactive.com