Drukuj
PCR3000RMKII profesjonalna wersja radiowa CD / USB / SD-karta odtwarzacz muzyczny z wbudowanym tunerem FM z RDS i DAB + tuner, wyposażony w kilka niezależnych wyjść analogowych, koncentryczne i optyczne wyjście cyfrowe do / USB / CD SD i RS232-port używać w systemach zintegrowanych.
Maksymalny poziom wyjścia analogowego może być ustawiony z tyłu, aby dopasować poziom wyjściowy innych źródeł dźwięku. Dodatkowo istnieje wyjście combi dostępne. Wyjście to będzie odtwarzać muzykę z odtwarzacza CD / USB / SD domyślnie. Gdy nie ma mediów grając z odtwarzacza CD / USB / SD, wyjście zostanie automatycznie przełączone do wyjścia tunera (FM lub DAB +) po kilku sekundach, pod warunkiem, że tuner nie jest w trybie gotowości.
Jest USB i gniazdo kart SD na przednim i innego wejścia USB z tyłu urządzenia (unikać ludzi od podejmowania pamięci Memory Stick). Całkowita liczba utworów jest ogromna, bo można podłączyć urządzenia zabezpieczone aż do 9.999 utworów.
Urządzenie posiada przełącznik trybu pracy na plecach, aby wybrać pomiędzy Auto Play i Cue. Kiedy PCR3000RMKII jest w trybie automatycznego odtwarzania, urządzenie będzie zawsze automatycznie rozpocząć grę, gdy jest włączony. W trybie CUE urządzenie będzie czekać na polecenia odtwarzania po powered się, lub gdy jest w trybie zatrzymania lub pauzy. Funkcja ta pozwala śledzić, które zostaną wybrane bez uruchamiania automatycznego odtwarzania.
PCR3000RMKII mogą być kontrolowane przez panelu frontowym, pilota na podczerwieñ (w komplecie) lub RS232-komend. Lista z dostępnych komend RS232 znajduje się w instrukcji obsługi. Jeśli chcesz kontrolować urządzenia za pomocą pilota zdalnego sterowania na podczerwieñ trzeciej strony, należy użyć funkcji uczenia się na trzeciego rozmówcę do przeniesienia poleceñ Pilot zdalnego. Odtwarzacz CD / USB / SD posiada dodatkową regulację głośności cyfrowego, który może być obsługiwany za pomocą pilota na podczerwieñ lub za pomocą sterowania szeregowego.

Strona Producenta

http://www.apart-audio.com.pl/

Dokumentacja Techniczna