Drukuj
Wszechstronny odtwarzacz multimedialny z Internetradio / FM / USB / UPnP

PMR4000R to odtwarzacz muzyki source. Zintegrowany tuner FM z RDS, radio internetowe, UPnP i USB Media Player pozwala wybrać swoje ulubione źródła muzyki. Można odtworzyć wszystkie pliki (MP3, WMA, FLAC, WAV), które znajdują się na swoich różnych urządzeñ sieciowych. Urządzenie jest wyposażone w wyjścia analogowe, cyfrowe wyjście optyczne do cyfrowego odtwarzacza multimedialnego, przewodowej sieci Ethernet i Wi-Fi 2.4G. Ponieważ PMR4000R oferuje menu z przewodnikiem konfiguracji i działania, jest bardzo instalator i łatwy w obsłudze.
Ten uniwersalny odtwarzacz multimedialny, może być sterowany za pomocą struktury menu przyjazne dla użytkownika na panelu przednim lub użyć granicy aplikacji do sterowania PMR4000R poprzez iPad, iPhone, iPod Touch lub dowolnego urządzenia z systemem Android. Ta aplikacja łączy się automatycznie z PMR4000R i pozwala na pełną kontrolę nad urządzeniem, w tym źródła i wyboru mediów.
Przez zahaczanie PMR4000R do dystrybucji kablowej lub standardowej anteny z drutu, możesz słuchać swojej lokalnej stacji radiowej. W przypadku, gdy chcesz korzystać z radia internetowego, można hardwire urządzenia do Internetu lub można podłączyć za pomocą wbudowanego 2.4G WiFi. Muzyka zapisane na pamięci USB mogą być odtwarzane przez PMR4000R jeśli USB jest sformatowana w systemie plików FAT32. Serwer UPnP pozwala odtwarzać wszystkie utwory w tej samej sieci; czy jest on przechowywany na taty komputerze stacjonarnym, laptopie swoich córek lub dysku NAS rodziny.
Pilot na podczerwieñ, zdejmowany uchwyt 19 „są włączone. Praca z Apart PMR4000R która nie ma części mechanicznych wewnątrz, wkrótce stać się najbardziej wiarygodnym źródłem muzyki!

Strona Producenta

http://www.apart-audio.com.pl/

Dokumentacja Techniczna