Drukuj

ERM100

Uchwyt ERM100 z elektrycznym napędem do instalacji we wnękach. To innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do profesjonalnych monitorów, które zapewnia najbezpieczniejszy dostęp podczas serwisu. W dobie produkcji bezramkowych monitorów z bardzo czułą matrycą, kluczową cechą uchwytu jest możliwość wysunięcia monitora bez konieczności jego dotykania i narażania na uszkodzenie.

 

Zadbaliśmy o to, by najbardziej wrażliwy punkt jakim jest system prowadzenia monitora podczas wyjmowania i wkładania do wnęki był stabilny oraz zabezpieczał monitor. Dzięki temu serwis jest niezwykle łatwy, szybki i co najważniejsze bezpieczny. Niezależna, 8-pozycyjna regulacja pozwala na precyzyjne wyrównanie ekranu bez konieczności używania narzędzi. Dzięki czemu łatwo uzyskać idealnie zlicowany ekran ze ścianą. Otwarta konstrukcja uchwytu oraz zintegrowany system zarządzania okablowaniemzapewnia przyjazną użytkownikowi instalację oraz estetyczny wygląd całej ściany video.

Rama nośna bez jakichkolwiek połączeń jest trwalsza i pewniejsza w mocowaniu do ściany. System otworów zarówno fasolowych jak i okrągłych zapewnia pełne pokrycie w polu montażowym, a tzw. „system znakowników krzyżykowych” pozwala bardzo dokładnie rozplanować montaż całej ściany wideo, co w znaczący sposób przyspiesza instalację. Wszystkie komponenty konstrukcji zostały zaprojektowane i wykonane przez zespół specjalistów w fabryce Edbak, w Polsce, dzięki czemu produkt spełnia wszystkie europejskie standardy.

 

KLUCZOWE CECHY:

  • Zaprojektowany i w całości wyprodukowany w Europie
  • Elektryczny napęd eliminujący konieczność dotykania monitora
  • Przeznaczony do ekranów od 42” do 85”
  • Standard VESA
  • Stabilna rama nośna
  • System otworów eliminujący konieczność robienia obliczeń montażowych
  • 8-punktowa regulacja pozwala na idealne wyrównanie ściany

 

 

 

Orientacja ekranów poziom
Typ rozwiązania uniwersalne
Minimalny rozmiar ekranu 42″
Maksymalny rozmiar ekranu 85″
Minimalna możliwość pochyłu
Maksymalna możliwość pochyłu 28°
Minimalna odległość od ściany 85 mm
Maksymalna odległość od ściany 270 mm
Udźwig 60 kg

 

Strona Producenta

edbakproav.com