Drukuj

Zastosowanie produktu

Wielofunkcyjny router bezprzewodowy TL-WR842ND zapewnia transmisję w standardzie N z prędkością 300Mb/s gwarantując wolne od zakłóceń przesyłanie plików multimedialnych w jakości HD, możliwość gry online, rozmów w programie Skype oraz szybkie transfery plików pomiędzy urządzeniami. Funkcja serwera FTP umożliwia pobieranie prywatnych danych z sieci domowej lub zapisywanie plików na domowym dysku twardym. Umożliwia również bezprzewodowe udostępnianie drukarki w sieci, ułatwiając korzystanie z niej w domu lub w biurze. Ponadto możliwość utworzenia sieci dla gości pozwala na dostępu do Internetu bez udostępniania zasobów lokalnych, a tunele VPN umożliwiają bezpieczne połączenia site-to-site.

Zaawansowane udostępnianie USB

Konfiguracja portu USB 2.0 w routerze TL-WR842ND użytkownikom udostępnianie danych umieszczonych na dysku USB lub serwerze FTP. Użytkownicy mogą również udostępniać muzykę, pliki wideo i zdjęcia poprzez wbudowany serwer multimediów. Ponadto wbudowany serwer druku pozwala na wygodne udostępnianie domowej lub biurowej drukarki.

 • Funkcja sieci dla gości

  Funkcja sieci dla gości zapewnia gościom bezpieczne użytkowanie twojej sieci bezprzewodowej.

 • Przycisk WPS

  Szybkie szyfrowanie połączenia bezprzewodowego za pomocą jednego przycisku.

 • Funkcja IP QoS

  Funkcja kontroli pasma w oparciu o adres IP umożliwia administratorowi wydzielenie określonego pasma dla każdego z komputerów w sieci.

 • Łatwość konfiguracji

  Przejrzysty interfejs narzędzia konfiguracyjnego znajdujący się na płycie CD umożliwia łatwą instalację.

Prędkość transmisji bezprzewodowych do 300Mb/s

Dzięki prędkości transmisji bezprzewodowej do 300Mb/s, TL-WR842ND zapewnia szybki i wolny od zakłóceń dostęp do sieci bezprzewodowej dla domowych i biurowych sieci.

Obsługa połączeń VPN – do 5 tuneli VPN opartych na protokole IPSec

W oparciu o protokół IPSec, router TL-WR842ND umożliwia utworzenie do 5 tuneli VPN z użyciem protokołu IKE (Internet Key Exchange) i zastosowaniem różnych algorytmów szyfrowania (DES/3DES/AES) i uwierzytelniania (MD5/SHA1). Umożliwia to użytkownikom wygodne łączenie się z siecią domową lub biurową z użyciem dowolnego połączenia internetowego.

Strona Producenta

http://www.tp-link.com.pl/