Drukuj
Winda model MAX-LIFT 130/4500 do liczących się instalacji z projektorami.
MAX-LIFT  Winda do profesjonalnych projektorów używanych w wysoko zaawansowanych systemach projekcyjnych w wielkich wnętrzach (sale kinowe, centra konferencyjne, kina).
Uznana za solidność budowy i niezawodność pracy. Polecana do reprezentacyjnych instalacji AV.
Modele:
 130/4500 udźwig do 130kg, wysięg do 450cm
 130/6500 udźwig do 130kg, wysięg do 650cm
Zalety windy: profesjonalne projektory ważące do 130 kg wymagające stabilnych i trwałych systemów instalacji dzięki MAX-lift mogą być unoszone ponad sufit.
Funkcjonalność:
 wytrzymałość i niezawodność pracy;
 solidne wykonanie;
 mechaniczne wyłączniki krañcowe;
 napęd Somfy;
 opcje sterowañ: IR, RF, Trigger i RS232.
Winda model MAX-LIFT 130/4500 to model popularny w wysokich wnętrzach, zawsze wybierana do ważnych i liczących się realizacji. Do projektorów ważących nawet 130 kg, regulacja wysięgu umożliwia opuszczenie projektora na wysokość do 450cm. Winda ma komfortowy i precyzyjnie regulowany wysięg i łatwo programowane pozycje zatrzymañ góra i dół. Windy do projektorów MAX-LIFT cechuje 100% powtarzalność ustawieñ, cicha i komfortowa praca.
Winda MAX-LIFT jest wybierana przez osoby ceniące trwałe rozwiązania. Wysoka precyzja zatrzymania windy pozwala na instalację wszystkich modeli projektorów do 60 kg, nawet tak wymagających technologii CRT i projektorów BARCO. Winda MAX-LIFT posiada szereg zabezpieczeñ podnoszących komfort i potwierdzających najlepszy wybór. Regulowane wyłączniki krañcowe windy, pozwalają na ustawienie miejsc zatrzymania windy, w każdej wysokości do 450 cm.

Strona Producenta

http://www.viz-art.pl