Drukuj

MA65 jest kompaktowym i kompletnie wyposażonym wzmacniaczem miksującym o mocy 65 W, dedykowanym do instalacji 100 V. Nie ulega wątpliwości, że ten produkt może być sercem wielu niewielkich instalacji, w których priorytetem są miksowane z muzyką w tle komunikaty głosoweJego wielką zaletą jest fakt, że wzmacniacz ten – dzięki możliwości zasilania napięciem 24 V – może być również stosowany w aplikacjach mobilnych (ciężarówka, autobus, zasilanie awaryjne).

MA65 posiada 4 wejścia: 2 mikrofonowe, 1 mikrofonowo – liniowe i 1 wejście liniowe.Wzmacniacz wyposażony jest standardowo w dwustopniowy system priorytetowy: wejście MIC1 może mieć priorytet aktywowany głosem (VOX), który wycisza wszystkie pozostałe wejścia. Wyciszenie VOX można wyłączyć za pomocą wewnętrznej zwory.Zamknięcie styku (przez złącze DIN5 na wejściu MIC1 lub złączeEuro-block na wejściach MIC1-2) aktywuje gong i wycisza wejście 3 (MIC3/Line3) i 4 (liniowe).

Wejście i wyjście przedwzmacniacza pozwalają włączyć w tor sygnałowy dodatkowe procesory dźwiękulub wysłać sygnał do innych wzmacniaczy. Sekcja przedwzmacniacza MA65 jest wyposażona w regulacje tonów niskich i wysokich, wyjście nagrywania i układu ogranicznika na wyjściu, który zabezpiecza wzmacniacz przed przesterowaniem.

MA65 został zbudowany wyjątkowo kompaktowej i solidnej metalowej obudowie. 19-calowy uchwyt montażowy (Ref: MA35-19) jest dostępny jako opcja i umożliwia montaż wzmacniacza standardowej 19” szafie rack.

W instalacjach, w których zachodzi koniecznoś ograniczenia mocy poniżej 65W,bardzo dobrą alternatywą jest wzmacniacz miksujący MA35. Pracuje on także w technologii 100V i dostarcza 35W.

 

 

 

Parametr Wartość
Wysokość (1 U = 44mm) 2 U
Głębokość 278 mm
Głębokość wraz przednią płytą 297 mm
Zasilanie 115 / 230V
Zasilanie awaryjne 24 V
Pobór mocy (maksymalny) 170 VA W
Moc ciągła wyjściowa przy 100V 65 W
Moc wyjściowa przy 8 Ω 65 W
Moc muzyczna wyjściowa 80 W
Minimalna impedancja obciążenia 8 Ω
Odczepy mocy wyjściowej 100 – 70 VOLT – 8 Ω
Ilość stref 1
Wejścia mikrofonowe symetryczne 3
Ilość wejść z zasilaniem fantomowym 3
Ilość wejść liniowych niesymetrycznych 2
Regulacja tonów Tak
Styk priorytetowy 1
Wyciszenie VOX Tak
Gong Tak
Poziomy priorytetów 2
Pasmo przenoszenia 60 Hz – 18 kHz
System chłodzenia Konwekcyjny
Zastosowanie w instalacjach 100V Tak
Zastosowanie w instalacjach nisko impedancyjnych Tak

Strona Producenta

biamp.com

Dokumentacja Techniczna