Drukuj
16-KANA£OWY cyfrowy wzmacniacz mocy, 16x 80W, 4 omy

REVAMP1680 to profesjonalny 16-kanałowy cyfrowy wzmacniacz o mocy 16 x 80 W przy 4 omach, ale urządzenie jest również do pokonania 8 x 160 W przy 8 omach.Wzmacniacz o bardzo wysokiej separacji kanałów posiada również podwójny zasilacz analogowy. W trybie gotowości zużycie energii jest bardzo niskie, mniej niż 0,5 W!
Kolejną mądrą cechą REVAMP1680 jest impulsowy zasilacz gotowości ze stwardnieniem Auto Power ON / OFF opcji. Możesz włączyć lub wyłączyć zasilanie urządzenia poprzez wejście wyzwalania, poczucie dźwięku … wejście wyzwalające jest idealne, gdy chcesz włączyć wzmacniacz automatycznie za pomocą zewnętrznego lub sygnał AC DC pochodzących z wyzwalania systemu audio. Wzmacniacz jest włączony tak długo, jak napięcie aktywacji jest obecne. Alternatywnie, można ustawić moc na przełącznik trybu pracy na pozycji audio wyzwalania: wzmacniacz włączy się automatycznie, gdy dostatecznie silny sygnał audio na wejściu i automatycznie wyłączy się po kilku minutach ciszy.
Wzmacniacz wyposażony jest w 2 wejścia stereo. Wejścia są idealne, gdy chcesz słuchać tego samego sygnału audio w różnych stref wyjściowych, z zalet trzeba mniej kabli audio i instalacja może być wykonane bardzo szybko.Wzmacniacz można łatwo zintegrować z dowolnym projektem audio REVAMP1680 wkrótce stanie się Twoim ulubionym wielu wzmacniacz kanałowy.

Strona Producenta

biamp.com

Dokumentacja Techniczna