Drukuj
2-strefowy wzmacniacz zintegrowany stereo mieszania

Przez długi czas, mnóstwo instalatorów na całym świecie byli niezadowoleni z elektroni użytkowej i szukali profesjonalnego wzmacniacza zintegrowanego, do stosowania w środowiskach handlowych, salach konferencyjnych lub małych przedsiębiorstw przeznaczonych do pracy 24/7. Opracowany CONCEPT1, stereo lub dwa kanały mono (2 x 80 W przy 4 omach) wzmacniacz dla małych i średnich projektów.
CONCEPT1 może pracować w jednej strefie stereo, mono objętości dwóch stref lub dwóch stref monofonicznych indywidualnej objętości. Urządzenie może być sterowane przez RS232, co czyni integrację rozwiązania AV możliwe. Wbudowane ograniczniki i projekt systemu gwarantują bezpiecznych roztworowi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Aby uczynić życie użytkownika koñcowego tak łatwe, jak może być, CONCEPT1 ma wiele ustawieñ użytkownika i ustawieñ instalatora. Tylko absolutne niezbędne funkcje, takie jak objętość, tonów i wyboru źródła mogą być dostosowane przez użytkownika koñcowego. Inne zaawansowane ustawienia (ustawienia trybu pracy, maksymalna objętość muzyczne i mikrofon, Regulacja wzmocnienia wejściowego, automatyczna głośności on / off, stronicowania on / off na strefy) mogą być skonfigurowane i zabezpieczone przez instalatora.

Strona Producenta

biamp.com

Dokumentacja Techniczna