Drukuj
Zestaw 32 pilotów ResponseCard LT z 10-letnim dostępem do TurningPoint

 

10 – letnia licencja Turning Point dla 50 pilotów

32 Piloty

Odbiornik

Walizka

 

 

W skład zestawu wchodzą 32 piloty radiowe ResponseCard LT10-letnia licencja TurningPointodbiornik OFFLINEoraz walizka do przechowywania urządzeń.

 

Kupując gotowy zestaw szkoła lub firma otrzymuje kompletne rozwiązanie które można od razu uruchomić.

 

Opis pilota ResponseCard LT:

 

Kompaktowy ResponseCard LT pilot do odpowiedzi, testów i głosowań. Posiada 5 klawiszy umożliwiających udzielanie odpowiedzi na pytania jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, prawda/fałsz i tak/nie. Działa w technologii radiowej o zasięgu do 60m.

 

Pilot do odpowiedzi ResponseCard LT posiada diodę, która sygnalizuje odebranie lub nie odpowiedzi przez system.

 

Korzysta z technologii radiowej do przesyłania odpowiedzi do komputera prowadzącego dzięki czemu pilot i odbiornik nie muszą być w polu wzajemnego widzenia. Wyposażony jest w diodę sygnalizujące odebranie odpowiedzi przez system.

 

W połączeniu z oprogramowaniem Turning Point 8 piloty ResponseCard LT stają się narzędziem ułatwiającym pracę nauczycieli oraz zwiększającym zaangażowanie uczniów. Jest to również narzędzie, które doskonale sprawdza się na radach pedagogicznych, spotkaniach z rodzicami, do ankietowania, a także na szkoleniach.

 

Dzięki pilotom do odpowiedzi można błyskawicznie przeprowadzić: głosowanie, test, ankietę i zaoszczędzić czas który trzeba przeznaczyć na czasochłonne sprawdzanie testów oraz podliczanie punktów i wystawianie ocen.

Strona Producenta

www.turningtechnologies.com

Dokumentacja Techniczna