Drukuj
12” dwudrożny pełnopasmowy zestaw głośnikowy, biały (W)

Do grona uznanej na rynku serii MASK, która ustanawia standardy w świecie instalacji nagłośnieniowych od wielu lat, dołączył MASK12 – największy, jak dotąd zespół głośnikowy w linii MASK.

Jest to nowy 12” dwudrożny pełnopasmowy zestaw głośnikowy o wysokiej mocy, cechujący się niespotykaną łatwością instalacji w aplikacjach wewnątrz pomieszczeń. Montowany jest głównie w miejscach, gdzie oczekiwany jest średni lub wysoki poziom ciśnienia akustycznego. Do takich miejsc możemy zaliczyć bary, puby i sportowe kawiarnie. Tam muzyka tła jest obecna cały dzień, a wieczorami odtwarzana jest jeszcze głośniej. Naturalnym środowiskiem tych zestawów są również centra fitness, hale sportowe i wielofunkcyjne, gdzie muzyka jest odtwarzana podczas zajęć lub imprez sportowych.

Specjalnie opracowany kształt zestawów MASK12 umożliwia łatwą ich instalację do sufitu oraz na ścianie zarówno w pozycji horyzontalnej jak i wertykalnej. W przypadku montażu wertykalnego MASK12 ma nominalny kąt rozpraszania 90° w poziomie x 70° w pionie. Jeżeli montujemy MASK12 horyzontalnie, można obrócić tubę tweetera o 90°, aby zachować ten sam kąt rozpraszania w pionie / poziomie. Logo Apart Audio, które umieszczono na maskownicy, można obracać w zakresie 360°. W ten sposób użytkownik może wybrać właściwą pozycję logo w zależności od sposobu montażu zestawu. Obudowa MASK12 jest drewniana, natomiast maskownica wykonana jest ze stali.

Apart Audio zawsze pamięta o swoich instalacyjnych korzeniach i projektuje swoje urządzenia zawsze pod kątem wygody pracy instalatorów. Ta filozofia projektowania została wykorzystana także przy projekcie uchwytu montażowego MASK12BRA. Uchwyt zaprojektowano w kształcie litery U. Ten kształt umożliwia bardzo łatwe i pewne zamontowanie kolumny w uchwycie. Kolumna jest fabrycznie wyposażona w śruby montażowe, co pozwala łatwo i pewnie zamontować kolumnę u uchwycie. Wykorzystując inny uchwyt MASK12PBRA (tzw. bagnetowy) można łatwo zamontować kolumnę na ścianie. Obudowa kolumny jest wyposażona w wiele otworów montażowych, do których dołączono śruby, co pozwala instalatorowi łatwo zamontować kolumnę także przy pomocy odciągów.

Zespoły głośnikowe MASK12 na pewno spełnią oczekiwania w dziedzinie jakości dźwięku, niezawodności i wielostronności ustawienia. Rekomendujemy połączenie 4 MASK-ów12 ze wzmacniaczem REVAMP2600, ponieważ jesteśmy pewni, że dzięki temu połączeniu system osiągnie zupełnie nowy poziom doznań.

Typ przetwornika: dwudrożny

Wielkość przetwornika średnio-niskotonowego: 12”

Wielkość przetwornika wysokotonowego: 1.4”

Odczepy transformatora dla linii 100V: –

Impedancja: 8 (Ω)

Moc dynamiczna w instalacji niskoprądowej: 700 (W)

Strona Producenta

biamp.com

Dokumentacja Techniczna