Drukuj
Zestaw Głośnikowy MASK12T

12” dwudrożny pełnopasmowy zestaw głośnikowy, biały (W) / czarny (BL)

Uznana seria MASK, która ustanawia standardy w świecie instalacji nagłośnieniowych od wielu lat, powiększyła się o MASK12T – największy, jak na razie zespół głośnikowy w linii MASK do instalacji 70V.

Ten nowy 12” dwudrożny pełnopasmowy zestaw głośnikowy o wysokiej mocy, cechuje się niespotykaną łatwością instalacji w aplikacjach wewnątrz pomieszczeń. Montuje się go w miejscach, gdzie oczekiwany jest średni lub wysoki poziom ciśnienia akustycznego. Przykładem są miejsca takie jak bary, puby, czy sportowe kawiarnie, gdzie muzyka tła jest obecna cały dzień, ale wieczorami odtwarzana jest znacznie głośniej. Jego naturalnym środowiskiem są także centra fitness, hale sportowe czy wielofunkcyjne, gdzie muzyka jest odtwarzana podczas zajęć lub imprez sportowych.

Specjalnie opracowany kształt zestawów MASK12T umożliwia łatwą ich instalację do sufitu i na ścianie zarówno w pozycji horyzontalnej jak i wertykalnej. W przypadku montażu wertykalnego MASK12T mocowany jest na nominalny kąt rozpraszania 90° w poziomie i 70° w pionie. Jeżeli montujemy MASK12T horyzontalnie, można obrócić tubę tweetera o 90°, aby zachować ten sam kąt rozpraszania w pionie / poziomie. Logo Apart Audio umieszczone na maskownicy można obracać w zakresie 360°. W zależności od sposobu montażu można wybrać właściwą jego pozycję. Obudowa MASK12T jest drewniana, natomiast maskownica wykonana jest ze stali.

Ponieważ Apart Audio zawsze pamięta o swoich instalacyjnych korzeniach. Projektuje swoje urządzenia zawsze pod kątem wygody pracy instalatorów. Ta filozofia projektowania została wykorzystana także przy projekcie uchwytu montażowego MASK12BRA. Uchwyt ma kształt „U”, który pozwala na bardzo łatwe i pewne zamontowanie kolumny w uchwycie. Kolumna jest fabrycznie wyposażona w śruby montażowe, co pozwala łatwo i pewnie zamontować kolumnę w uchwycie. Bez obaw, że ważący prawie 20 kg zestaw głośnikowy spadnie z wysokości na podłogę. Wykorzystując inny uchwyt MASK12PBRA, zwany bagnetowym można łatwo zamontować kolumnę na ścianie. Obudowa kolumny jest wyposażona w wiele otworów montażowych (ze śrubami), co pozwala instalatorowi łatwo zamontować kolumnę także przy pomocy odciągów.

Zespoły głośnikowe MASK12T spełnią z pewnością oczekiwania najbardziej wymagających klientów w dziedzinie jakości dźwięku, niezawodności i wielostronności ustawienia. Rekomendujemy połączenie 4 MASK-ów12T ze wzmacniaczem REVAMP4240T – jesteśmy pewni, że Państwa system osiągnie wtedy zupełnie nowy poziom doznań!

Typ przetwornika: dwudrożny

Wielkość przetwornika średnio-niskotonowego: 12”

Wielkość przetwornika wysokotonowego: 1.4”

Odczepy transformatora dla linii 100V: –

Impedancja: 8 (Ω)

Strona Producenta

biamp.com

Dokumentacja Techniczna