Drukuj
4-strefowy przedwzmacniacz stereo

Elegancki przedwzmacniacz ZONE4 pozwala kontrolować cztery strefy stereo za pomocą jednego niedrogiego urządzenia. W każdym z 4 stref można grać muzykę, która pochodzi z jednej z 4 źródeł muzyki można połączyć.
Istnieje również możliwość przypisania 3 mikrofonów do każdej strefy, w których mogą być MIC1 priorytetem mikrofon dynamiczny (poprzez zwarcie styków) lub mikrofon selektywne stronicowania 4-strefowa (MICPAT-4). Każdy sygnał jest przypisane do jednej z czterech linii wyjściowych z przełącznikami na przedniej i tylnej urządzenia. Zasilanie Phantom na MIC 1 i 2 może być aktywowany za pomocą przełącznika DIP.
ZONE4 może być sterowane z panelu (z wyświetlaczem cyfrowym) przedniej, za pośrednictwem złącza RS232 lub przez port szeregowy IR. Na początku, że można kontrolować urządzenia za pomocą pilota zdalnego sterowania ZONE4R paneli. Centrale Tes mieć jasny wyświetlacz diody LED i przyciski do poziomu muzyki, poziom MIC / MIX, źródło wybrać i wyciszania kontroli. Ponieważ pilot jest podłączony z normalnym kablem CAT5, że jest bardzo łatwy w instalacji.
Na wyjściu, jest wejście liniowe oraz selektor muzyki kontrola na poziomie strefy. Jasne, cyfrowy wyświetlacz ułatwia monitorowanie funkcjonowania jednostki. Ponadto, nie są niezależne sterowanie poziomem MIC-MIX i bas-treble kontrola na strefy.
Urządzenie jest w formacie 19 „i jest standardowo wyposażony w nawiasach wymiennych. Zdejmowana pokrywa metalu (w komplecie) chroni MIC-ustawienia.

Strona Producenta

http://www.apart-audio.com.pl/

Dokumentacja Techniczna