Drukuj

PR1000R to profesjonalny tuner AM/FM z RDS w obudowie rack 19”.  Możbyć on kontrolowany przez protokół RS232 lub port podczerwieni. PR1000R jest źródłem muzyki, idealnym dla każdego miejsca, w którym grająca w tle muzyka wydaje się byćniezbędna. Aby stworzyć odpowiednią atmosferę PR1000R jest szczególnie polecany do stosowania z wzmacniaczem miksującym CONCEPT1.

PR1000R to idealny partner dla kompleksowych systemów AV. Może być sterowany przez port RS232, jest również wyposażony w pilot IR, antenę FM z odpinanymi uchwytami rack 19″. Tuner AM/FM wyświetla dane na czytelnym wyświetlaczu, który charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Wyświetlacz przygotowany jest do  trybu pracy 24/7. Poprzez interfejs RS232 funkcje mogą być również można wyświetlić na ekranie dotykowym w dowolnym systemie sterowania.

Potencjometr na tylnym panelu PR1000R pozwala na regulację sygnału wyjściowego. Dzięki galwaniczne odseparowanym gniazdom antenowym, unikamy zakłóceń, w sytuacjach gdy urządzenie jest podłączone do sieci. 39 presetów umożliwia przechowywanie wszystkich ulubionych stacji radiowych.

Oddzielne wejście mini-jack na podczerwień pozwala na łatwą integrację z systemamiaudio i umożliwia łączenie sygnałów podczerwieni wykorzystywanych w systemach multiroomowych

 

 

 

ParametrWartość
Uchwyty rack 19’’ (483 mm)Tak
Wysokość (1 U = 44 mm)1 U
Głębokość249 mm
Głębokość wraz przednią płytą270 mm
Zasilanie230 V
Radio FMTak
Radio AMTak
Wyjścia niesymetryczne2 x RCA
Pilot podczerwieni IRTak
Port RS 232Tak
Zastosowanie w instalacjach 100 VTak
Zastosowanie w instalacjach nisko impedancyjnychTak

Strona Producenta

www.apart-audio.com