Drukuj

PMR4000RMKII jest wielofunkcyjnym odtwarzaczem muzyki. Zintegrowany tuner FM z RDS, radio internetowe, UPnP i odtwarzacz USB pozwalają wybrać ulubione źródło muzyki. Urządzenie jest w stanie odtwarzać wszystkie formaty plików znajdujące się na różnych urządzeń sieciowych (MP3, WMA, FLAC, WAV).

Urządzenie wyposażone jest w wyjścia analogowe, cyfrowe wyjście optyczne, złącze RJ 45 dla przewodowej sieci Ethernet i 2.4G/5G oraz bezprzewodowy modem internetowy. Odtwarzacz oferuje menu, dzięki któremu wszystkie ustawienia i konfiguracja są bardzo łatwe w obsłudze.

Ten wszechstronny odtwarzacz multimedialny może być sterowany za pomocą pilota, poleceń HTTP oraz za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika menu znajdującego się na panelu przednim. Do sterowania PMR4000RMKII można użyć także aplikacji DOK (Frontier Silicion) działającej poprzez iPad, iPhone, iPod touch a także innych urządzeń z systemem Android. Te aplikacje łączą się automatycznie z PMR4000RMKII i pozwalają na pełną kontrolę nad urządzeniem.

Po podłączeniu do PMR4000RMKII anteny, istnieje możliwość słuchania stacji radiowych, korzystanie z radia internetowego odbywa się to za pośrednictwem wbudowanego modułu WiFi 2.4G/5G. 

Muzyka przechowywana w pamięci USB może być odtwarzana jeśli USB jest sformatowany w systemie plików FAT32. Serwer UPnP pozwala na odtwarzanie wszystkich utworów w tej samej sieci – niezależnie od tego czy  one przechowywane na komputerze stacjonarnym, laptopie lub dysku NAS. Na wyposażeniu urządzenia znajduję pilot na podczerwień i odpinane uszy dla systemu rack 19”. PMR4000RMKII nie posiada części mechanicznychdzięki czemu może wkrótce stać się najbardziej wiarygodnym źródłem muzyki!

 

 

 

Parametry Wartość
Uchwyty rack 19’’ (483mm) TAK
Głębokość 312mm
Głębokość wraz przednią płytą 330mm
Zasilanie 230V
Radio FM TAK
Radio internetowe TAK
USB Do 128 GB
Odtwarzane formaty muzyczne MP3 32-320kbps and variable bitrate, WMA, FLAC, WAV, ID3 tags support
Wyjścia niesymetryczne 2 x RCA
Wyjścia cyfrowe 1 x optyczne
Pilot podczerwieni IR TAK
Zastosowanie w instalacjach 100V TAK
Zastosowanie w instalacjach nisko impedancyjnych TAK

Strona Producenta

www.apart-audio.com