Monitor LG 55EH5C

Monitor LG 55EH5C – Dwustronny monitor OLED 55″, FHD o głębokości 7.94 mm, 3 opcje instalacji

  • Jasność: 400 cd / m2 (APL 25%).
  • Ramka: 2, 2, 2, 2 mm (U, B, L, R).
  • Głębokość: 7,94 mm.
  • Interfejs: HDMI / DP / DVI / RS232C / RJ45 IR In / USB / Audio.
  • SuperSign W / Lite / C / N

 

LG 55EH5C – Dwustronny monitor OLED 55″, FHD o głębokości 7.94 mm, 3 opcje instalacji

Dwustronny monitor LG 55EH5C o przekątnej 55 cali zapewnia wyświetlanie dwóch różnych treści na jednym ekranie. Można prezentować klientom co innego jak wchodzą i co innego jak wychodzą ale można też wyświetlać to samo (mirroring). Monitor można przymocować na 3 sposoby: podwiesić na suficie, przymocować na uchwycie do ściany, zamocować na stojaku do podłogi. Jedną z kluczowych cech tego modelu jest technologia OLED – to nowoczesna technologia wyświetlania, która w rywalizacji z innymi wyświetlaczami pod względem jakości obrazu i wyglądu, zdecydowanie wygrywa. Czerń jest niezwykle głęboka, a kolory naturalnie żywe.

Funkcje:

Idealna czerń

Nieograniczone kontrasty i najgłębsza czerń. Piksele wyłączają się całkowicie, aby reprodukować czerń.

Idealny kolor

Precyzyjna i stabilna reprodukcja kolorów. Piksele samoosłonowe ożywiają kolory z doskonałą dokładnością.

Szeroki kąt widzenia

Szeroki kąt widzenia – LG OLED Signage zapewnia imponującą jakość obrazu na całym ekranie, nawet z różnych pozycji widza.

Ostry, wyraźny ruch

Szybszy czas reakcji – technologia LG OLED Signage zapewnia 5000-krotnie szybszy czas reakcji kamery w celu uzyskania doskonałych zdjęć bez rozmycia.

Lekki i cienki

Dzięki zaledwie dwóm warstwom wyświetlacz LG OLED Signage jest niewiarygodnie lekki i cienki.

Dwustronne wyświetlanie

Dwukierunkowa obsługa multimediów i oszczędność miejsca dzięki innowacyjnej technologii.

Trzy rodzaje instalacji

Dedykowane akcesoria dostępne do montażu sufitowego, na stojaku i montażu ściennego.

Tryb podwójnego ekranu (zamiana/ odbicie lustrzane)

Dwustronny monitor jest sterowany za pomocą pilota zdalnego sterowania. Zamiana i tworzenie kopii lustrzanej treści jest możliwe po naciśnięciu przycisku.

Strona Producenta:
www.lg.com/global
Dokumentacja Techniczna:
dokumentacja techniczna